Zostaw wiadomość
Wpisz poniżej: domifikacje

Łazienka – Urządzanie, aranżacje i inspiracje

Czy wiesz, jak urządzić małą łazienkę? A może szukasz inspiracji na aranżację nowoczesnego wnętrza? W tej kategorii znajdziesz wszystko, co będzie Ci niezbędne podczas aranżacji łazienek. Dowiesz się, jakie wybrać płytki oraz armaturę sanitarną. Dzięki naszym pomysłom na łazienkę, urządzisz wygodne i przyjemne wnętrze.


Czas na nowe trendy w aranżacji łazienki! Zobacz modne wyposażenie do łazienek, w które warto zainwestować w tym sezonie. Oto przegląd najciekawszych mebli do łazienki i akcesoriów łazienkowych, takich jak okrągłe lustra czy elementy sanitarne w stylu vintage. Zobacz najfajniejsze pomysły na aranżacje łazienek. 

Łazienka w bloku też może być glamour. Pomimo tego, że styl raczej kojarzy się z przepychem, a jak z przepychem, to i z przestronnością, z powodzeniem odnajdzie się także w małych pomieszczeniach. Oto, jak urządzić małą łazienkę w stylu glamour.

Zabudowana kontra wolnostojąca. Która z tych typów wanien ma szansę wygrać starcie? My stawiamy na zabudową, choć wolnostojąca jest także dobrą opcją, pod warunkiem, że nasza łazienka ma kilkanaście wolnych metrów. Nie przejmujemy się małym metrażem i przedstawiamy ciekawe pomysły na zabudowanie wanny. Korzystajcie!

Przysłowie mówi, że bez porządku dużo to mało, a z porządkiem mało to wiele. Wiesz, że nawet w niewielkiej łazience możesz zmieścić wiele przedmiotów? Wystarczy dobra organizacja przestrzeni, trochę kreatywności i praktyczne wyposażenie. Zobacz 7 pomysłów na zmieszczenie groma rzeczy w małej łazience – zainspiruj się.

Mała łazienka oznacza spory problem aranżacyjny. Zanim zajmiesz się kwestią urządzania wnętrza, musisz je wykończyć. O dobry pomysł na łazienkę niełatwo, zwłaszcza jeśli pomieszczenie jest naprawdę małe. W jakim stylu je urządzić, żeby Twoim oczom ukazała się nowoczesna łazienka? Oczywiście w stylu skandynawskim!

Nowoczesne aranżacje często opierają się na maksymalnym minimalizmie – ma być przede wszystkim prosto. Również monochromatyczność jest w cenie. Wrażenie czystości i dużej przestrzeni osiągane jest przez wykorzystanie jasnej dominanty kolorystycznej i zazwyczaj łączy się ją jedynie z jedną kontrastową barwą. Jakie opcje aranżacyjne mamy w łazience?

Łazienka w drewnie – to brzmi dumnie! Drewno w takiej aranżacji jest jak ptyś z kremem o nietypowym smaku, schłodzona woda w upalny dzień czy jajko-niespodzianka, po otwarciu którego krzyczymy ‚wow!’. Drewno dodaje sznytu, ożywia i ociepla wystrój. Sprawdźcie nasze propozycje, a przekonacie się, że w niejednym drewnie rzeźbiliśmy.

To mógł być najbardziej tragiczny początek nowego roku, jaki pamiętam. Kiedy opuściłem ze znajomymi leśniczówkę, w której spędzaliśmy Sylwestra, i złapałem zasięg, zaalarmował mnie odebrany sms: Wiesiek w szpitalu. Przyjedź.

Mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Jedni twierdzą, że to idealne rozwiązanie dla wszystkich, drudzy wystrzegają się ich jak ognia. O kim mowa? O kolorach! I bynajmniej nie chodzi o szeregi beżów, kremów oraz szarości, które ubóstwiają minimaliści, ale o barwy, które są ekspansywne i nie biorą jeńców. Wygrywają wszystko. Przedstawiamy nasz pomysły na kolorową łazienkę!

Kiedy bank wyliczył naszą zdolność kredytową, nie było powodów do świętowania, ale zobaczyliśmy, że upragnione M jest w naszym zasięgu. Mieliśmy przed oczyma czarne na białym, że tyle samo, ile obecnie płacimy za wynajem, możemy przeznaczyć na raty kredytu mieszkając na własnym. Tym bardziej gorączkowo rozpoczęliśmy poszukiwania miejsca, które będzie nasze. Oto początek historii, którą wieńczy drewno egzotyczne w naszej łazience.

Zainspiruj się

Pin It on Pinterest