Zostaw wiadomość
Wpisz poniżej: domifikacje

Sypialnia – Urządzanie, aranżacje i inspiracje

W tej kategorii znajdziesz garść inspiracji dotyczących aranżacji i urządzania nowoczesnej sypialni. Dzięki naszym pomysłom, dowiesz się, jak krok po kroku dobrać dodatki oraz meble także do niewielkich wnętrz. Pamiętaj, że aranżacja małej sypialni na poddaszu, może przysporzyć Ci wiele trudności. Nasze porady umożliwią wdrożenie nawet trudnych pomysłów aranżacyjnych.Wakacyjne wyjazdy, podróże palcami po mapie, oglądanie filmów i bajek o dalekich krainach, prenumerowanie podróżniczych czasopism i śledzenie księgarnianych nowości. Każda z tych czynności może być zapalnikiem bądź sygnałem, że dziecko stało się zapalonym podróżnikiem rządnym wielkich przygód i pragnącym przejechać cały świat – wzdłuż i wszerz.

Romantyczna sypialnia to coś, o czym marzy wiele osób, zwłaszcza płci żeńskiej. Najpierw w wieku nastoletnim, gdy miękkie łóżko i zwisające z lampy łańcuszki z sercami stanowią uzupełnienie plakatów z idolami i pozwalają przez długie godziny marzyć o randce. Potem na etapie wczesnej dorosłości, gdy młodzi wyjeżdżają do miast, żyją w akademikach lub na stancjach i marzą o spokojnych weekendach w domu rodzinnym, w swoim pokoju z dzieciństwa. I w końcu w dorosłości, gdy po pokojach biegają dzieci, a sypialnia to jedyne w miarę prywatne miejsce.

Sport to zdrowie. W nowoczesnej formie – piłka nożna na konsoli, skoki narciarskie na komputerze, rzucanie oszczepem na tablecie i karate na smartfonie – to już raczej tylko rozrywka, ale wciąż na tyle atrakcyjna, że dziecko może zakochać się w jakiejś dyscyplinie, a w końcu zupełnie zwariować na jej punkcie. Nie powinno nikogo dziwić, jeśli pewnego dnia przyjdzie i zażąda „pokoju sportowca”.

Drogie panie – bo dzisiejszy wpis kierowany jest głównie do Was – która w dzieciństwie nie marzyła o byciu królewną lub wróżką? Której nie śnił się własny zamek, piękne suknie, zaczarowane pantofelki i skrzące się od brokatu skrzydełka? Która nie snuła planów o wyjściu za mąż za księcia z bajki i zamieszkaniu z nim w pąku róży?

Szukasz nowej ozdoby do domu? Marzy Ci się posiadanie niebanalnej rośliny? A może nudzą Cię dekoracje dostępne w każdym odwiedzanym sklepie? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – ozdób swój salon i sypialnię, wieszając w nich oryginalne Kokedama!

Sypialnia to najbardziej prywatny i osobisty zakątek w domu. Kiedy mieszkanie jest małe, często służy również za biuro i pokój dzienny. W przypadku kawalerki pełni rolę salonu. Bez względu na to, jaką funkcję otrzymała w Waszych mieszkaniach, macie obowiązek dbania o nią i pielęgnowania jej tak, jak ona dba o Wasz dobry sen i zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

Zainspiruj się

Pin It on Pinterest