Zostaw wiadomość
Wpisz poniżej: domifikacje

Urządzanie i aranżacja wnętrz – Inspiracje

W tej kategorii odnajdziesz nietuzinkowe aranżacje wnętrz, które dostarczą Ci wiele znakomitych oraz inspirujących pomysłów na remont i urządzanie. Praktyczne wizualizacje i aranżacje urządzonych pomieszczeń wraz z listą ogólnodostępnych produktów, bez zwątpienia pomogą każdemu znaleźć coś dla siebie i aby mógł pięknie urządzić swój dom i mieszkanie.


Żyjemy w czasach, w których środowisko jest już na tyle wyeksploatowane, że recykling wydaje się być jedyną dobrą, a na pewno przyzwoitą drogą. Mało tego, masowa produkcja również zaczyna trącić myszką. Coraz lepiej mają się małe lokalne firmy i przedsięwzięcia, w których wykorzystuje się materiały zastane. Nie inaczej jest z Fairy Garden, czyli podbijającym Zachód „wróżkowym ogrodem”.

Nie wiemy jak Wy, ale my nie ufamy osobom, które nie lubią zwierząt, a już w szczególności podbijających serca (od zawsze) i internet (od paru lat) kotów. Dla wszystkich, którzy podzielają nasz sceptycyzm, przygotowaliśmy zestawienie obowiązkowych akcesoriów do domu dla kociarzy. Koniecznie sprawdźcie, czego Wam jeszcze brakuje!

Sypialnia to najbardziej prywatny i osobisty zakątek w domu. Kiedy mieszkanie jest małe, często służy również za biuro i pokój dzienny. W przypadku kawalerki pełni rolę salonu. Bez względu na to, jaką funkcję otrzymała w Waszych mieszkaniach, macie obowiązek dbania o nią i pielęgnowania jej tak, jak ona dba o Wasz dobry sen i zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

Jak ich nie kochać? Są małe, urocze i proste w uprawie – sukulenty to jedne z najmodniejszych roślin doniczkowych. Nie musisz ich zasadzać w doniczkach! Jest mnóstwo innych, bardziej kreatywnych sposobów, aby wyeksponować te kwiaty domowe. Czy wiesz, że sukulenty możesz zasadzić w muszli, akwarium albo… na krześle? Sprawdź kilka fantastycznych pomysłów na uprawę sukulentów w domu.

Aranżacja okna ma niezwykle istotne znaczenie dla całościowego odbioru mieszkania. Miejsce, przez które wpada światło dzienne jest bowiem mocno wyeksponowane, przez co przyciąga wzrok każdego, kto znajduje się w danym pomieszczeniu. W związku z tym należy zadbać o odpowiednie wykończenie okien dekoracyjnymi tkaninami. Jak zatem układać firany i zasłony, aby tworzyły efektowny dodatek do Twojego otoczenia?

Jeśli wystrój domu Ci się znudził, mamy na to radę. Podpowiadamy, jak szybko i niewielkim kosztem odmienić aranżację salonu, sypialni lub gabinetu. Zobacz 10 sposobów na zmianę dekoracji domu za pomocą tekstyliów, kwiatów i własnoręcznie wykonanych dodatków. Jakie to proste i ładne!

Można spróbować dostrzec plusy obecnej pogody. Wyjść na zewnątrz w ciepłej kurtce i zapomnieć o zimnie. Najtwardsi gracze pewnie chętnie poskaczą po kałużach, popatrzą na czarne od kłębiastych chmur niebo i dostrzegą piękno w delikat… porządnie rozhuśtanych od wiatru koronach drzew.

Zastanawiasz się, jak urządzić salon? Chcesz wyposażyć go w modne i ponadczasowe dodatki? Postaw na rośliny doniczkowe, które w nowoczesnym salonie są niezastąpione. Sprawdź, jakie gatunki roślin domowych doskonale nadają się dekoracji modnego salonu.

Zainspiruj się

Pin It on Pinterest