Zostaw wiadomość
Wpisz poniżej: domifikacje

METAMORFOZY

Metamorfozy wnętrz – to jest to, co lubimy najbardziej! W tej kategorii zobaczysz, jak łatwo można odmienić pomieszczenie, by było nie do poznania i pachniało nowością. Zamierzasz zrobić remont w kuchni, łazience czy salonie? Zobacz nasze galerie i przekonaj się, że metraż i kształt pomieszczenia wcale Cię nie ograniczają – wystarczy dobry pomysł na dokonanie zmian.Balkon to marzenie każdego, jednak sam w sobie nie zapewni nam komfortu i nie zagwarantuje niezapomnianych chwil. Jego piękno może być niezależne od tego, czy jest wyposażony, jednak ta dodatkowa powierzchnia mieszkalna powinna nam oferować nieco więcej, niż dostęp do świeżego powietrza czy walory estetyczne.

Nawet najpiękniejszy ogród, gdy nie będzie funkcjonalnie wyposażony, nie zachęci nas do przebywania na powietrzu. Wystarczy jednak najprostszy zestaw mebli, abyśmy swobodnie skorzystali z uroków, jakie daje nam, kawałek własnego terenu. Obiad z widokiem na piękną roślinność? Pewnie!

Styl skandynawski to piewca prostoty i ponadczasowości – dlatego tak dobrze odnajduje się we wnętrzach i z powodzeniem gości w nich już bardzo długo. Warto zapraszać go do nowoczesnych aranżacji, ponieważ jest zdolny przetrwać wszelkie chwilowe trendy. A czy da się zmienić wystrój salonu na bardziej skandynawski?

W większości mieszkań nie ma na tyle miejsca, aby wyodrębnić osobne pomieszczenie, specjalnie do przechowywania naszej odzieży. Taką funkcję swobodnie może jednak przejąć szafa z odpowiednim systemem zabudowy. Jak stary element wyposażenia może zmienić się w nowoczesny rodzaj garderoby?

Nowoczesne aranżacje często opierają się na maksymalnym minimalizmie – ma być przede wszystkim prosto. Również monochromatyczność jest w cenie. Wrażenie czystości i dużej przestrzeni osiągane jest przez wykorzystanie jasnej dominanty kolorystycznej i zazwyczaj łączy się ją jedynie z jedną kontrastową barwą. Jakie opcje aranżacyjne mamy w łazience?

Podłoga to niezwykle ważny element pomieszczenia i to nie tylko ze względu na swoje właściwości użytkowe. To jedna z płaszczyzn, która (zaraz obok ścian) mocno decyduje o tym, jak przedstawia się całe wnętrze. Oto przykład, jak podłoga może zmienić jego wygląd.

Nowoczesne wnętrza mogą stanowić wyzwanie aranżacyjne, gdy przychodzi do ich wystrojenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Jednak nawet najbardziej minimalistyczny pokój może być smacznie przyozdobiony. Tym razem metamorfozie na Boże Narodzenie ulegnie pokój dziecka!

Nowoczesny salon w święta? Pomimo tego, że jest minimalistyczny, można przystroić go tak, aby bożonarodzeniowa stylizacja była z nim zintegrowana. Oto przykład na to, jak może wyglądać nowoczesny salon w świątecznej odsłonie.

Czy nasz ogród muszą spowijać mroki? Latem korzystamy z lamp na froncie naszego domu, a także na tarasie czy w patio, zimą jednak warto doświetlić posesję także w innych miejscach. Gdy o 16:00 zaczyna się ściemniać, przyjemne światło padające na rośliny czy elementy architektury z pewnością pomoże nam się czuć nie tylko bezpieczniej, ale i pozytywniej. Również wiosną i latem, gdy ogród rozkwita, rozmaite lampy pozwalają wydobyć jego piękno również po zmroku.

Zainspiruj się

Pin It on Pinterest