Zostaw wiadomość
Wpisz poniżej: domifikacje

PORADY

Porady – kto ich czasami nie potrzebuje? Zdarza się, że zamiast inspiracji szukasz sprytnego sposobu jak coś zrobić lub odpowiedzi na konkretne pytanie – znajdziesz je właśnie tutaj. Szukasz informacji dotyczących wnętrz, ogrodu, garażu? Zobacz, czy mamy odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie znalazłeś jej wśród opublikowanych artykułów – napisz do nas!


Koty są super, podobnie zresztą jak wiele innych domowych zwierząt. Koty są magiczne: relaksują, uspakajają, a także dają dużo miłości. Nic dziwnego, że kociarze, czyli właściciele tych przyjaznych sierściuchów, często tracą dla nich głowę. A czy Wasze koty cieszą się pełnią szczęścia w swoich domowych ogrodach?

Ma-ma, prawdopodobnie jedno z pierwszych – obok ta-ty – słów, które wypowiadamy. Dlaczego? Ponieważ mamy są naszym oczkiem w głowie… albo na odwrót? Nieważne. Z mamami wiąże nas nieprzeciętna, mocna i nieprzerwana więź. Kochamy je za to, że są, pomagają nam, wspierają nas i cierpliwie wysłuchują, gdy przybiegamy do nich z pilną sprawą. Dzień Mamy to wyjątkowe święto, o którym nie wypada zapomnieć. A czy Ty masz już prezent dla swojej mamy? Jeśli tak, pokażemy Ci, jak go pięknie zapakować. 🙂

Żyjemy w czasach, w których środowisko jest już na tyle wyeksploatowane, że recykling wydaje się być jedyną dobrą, a na pewno przyzwoitą drogą. Mało tego, masowa produkcja również zaczyna trącić myszką. Coraz lepiej mają się małe lokalne firmy i przedsięwzięcia, w których wykorzystuje się materiały zastane. Nie inaczej jest z Fairy Garden, czyli podbijającym Zachód „wróżkowym ogrodem”.

Kiedy natknęliśmy się na artykuł zatytułowany „From Grass To Garden presenting… »The Potager«”, od razu wiedzieliśmy, że musimy o nim napisać. Piękny i soczyście zdrowy warzywny ogródek na działce – w 4 dni? To naprawdę możliwe! Zobaczcie jak pięknie wygląda taka kompozycja. To niesłychane, że do wykonania takiego ogródka potrzeba tak niewiele!

Po dwóch tygodniach ciężkiej, ale przyjemnej i owocnej pracy przy tworzeniu, przerabianiu i przyozdabianiu krzeseł oraz foteli nadszedł piątek. I to nie byle jaki, bo wiążący się z wielkim finałem przeprowadzonej na Instagramie akcji #domifikacje_krzesłowanie! Sprawdźcie, które zdjęcia zajęły szczególne miejsce w naszych sercach. 🙂

Nie wiemy jak Wy, ale my nie ufamy osobom, które nie lubią zwierząt, a już w szczególności podbijających serca (od zawsze) i internet (od paru lat) kotów. Dla wszystkich, którzy podzielają nasz sceptycyzm, przygotowaliśmy zestawienie obowiązkowych akcesoriów do domu dla kociarzy. Koniecznie sprawdźcie, czego Wam jeszcze brakuje!

Jeśli w Twoim domu znajduje się stara drabina z drewna, nie musisz się jej pozbywać. Może Ci śmiało posłużyć jako wieszak na ręcznik, półka na drobiazgi  lub podstawa do urokliwego kwietnika w ogrodzie. Zobacz, jak prosto wykonać efektowną i tanią dekorację do domu i ogrodu z drewnianej drabiny. 

Zrobiłeś kiedyś samodzielnie dekorację do wnętrza lub obrazek, który zdobi przedpokój? Jeśli tak, to wiesz znakomicie, jaka płynie z tego satysfakcja. A gdyby tak standardowe doniczki ogrodowe zamienić na mniej sztampowe modele, które wykonasz sam? Osłonki na doniczki w wersji DIY zrobią furorę!

Zainspiruj się

Pin It on Pinterest