Zostaw wiadomość
Wpisz poniżej: domifikacje

PORADY

Porady – kto ich czasami nie potrzebuje? Zdarza się, że zamiast inspiracji szukasz sprytnego sposobu jak coś zrobić lub odpowiedzi na konkretne pytanie – znajdziesz je właśnie tutaj. Szukasz informacji dotyczących wnętrz, ogrodu, garażu? Zobacz, czy mamy odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie znalazłeś jej wśród opublikowanych artykułów – napisz do nas!Jeśli szukasz niebanalnych pomysłów na oświetlenie ogrodu, to dobrze trafiłeś. W naszym artykule umieściliśmy najnowsze i najlepsze warianty na ogrodowe lampy, lampiony, lampeczki. Jeśli któryś z nich przypadnie Ci do gustu, to masz duże szanse na stworzenie w otoczeniu swojego domu, prawdziwie magicznej przestrzeni.

Wakacyjne wyjazdy, podróże palcami po mapie, oglądanie filmów i bajek o dalekich krainach, prenumerowanie podróżniczych czasopism i śledzenie księgarnianych nowości. Każda z tych czynności może być zapalnikiem bądź sygnałem, że dziecko stało się zapalonym podróżnikiem rządnym wielkich przygód i pragnącym przejechać cały świat – wzdłuż i wszerz.

Mieszkając na świeżym powietrzu, na przykład na polanie w lesie 😉 , możemy obejść się bez oświetlenia. W domku i w mieszkaniu w bloku – nie bardzo. Dzięki wolnemu rynkowi mamy nieskończony wybór lamp, lampek, kinkietów, abażurów, kloszy, taśm, łańcuchów… ach, aż trudno je wszystkie wymienić. Konkluzja jest jedna: rodzajów, marek, kształtów, kolorów i wzorów jest naprawdę wiele i nie sposób przejrzeć wszystkich. By od chaosu działu oświetleniowego nie rozbolała Was głowa, mamy małą radę. Zanim skucie się na zakupy w markecie… spróbujcie wykonać coś sami!

Ręka w górę, kto z Was nie marzył w dzieciństwie o domku na drzewie! My, czyli redakcja Domifikacji, mamy w swoim zespole osoby, które uwielbiają takie konstrukcje. I właśnie ze względu na te upodobania oraz na ostatni, przygotowany przez nas wpis, pragniemy Was zainspirować do tworzenia domków ogrodowych. Oto zdjęcia 18 cudownych domków! Który z nich chcielibyście mieć?

Romantyczna sypialnia to coś, o czym marzy wiele osób, zwłaszcza płci żeńskiej. Najpierw w wieku nastoletnim, gdy miękkie łóżko i zwisające z lampy łańcuszki z sercami stanowią uzupełnienie plakatów z idolami i pozwalają przez długie godziny marzyć o randce. Potem na etapie wczesnej dorosłości, gdy młodzi wyjeżdżają do miast, żyją w akademikach lub na stancjach i marzą o spokojnych weekendach w domu rodzinnym, w swoim pokoju z dzieciństwa. I w końcu w dorosłości, gdy po pokojach biegają dzieci, a sypialnia to jedyne w miarę prywatne miejsce.

Dlaczego obecnie piszemy tak mało listów? Przecież to taka piękna tradycja. Pamiętasz pewnie te czasy, kiedy w oknie lub przed domem wyczekiwałeś listonosza, który miał Ci doręczyć list od koleżanki wypoczywającej nad morzem. Kolorowe, wakacyjne kartki naprawdę cieszyły. Do listów można było przecież wracać po latach, wspominać stare miłości, nieprzemijające przyjaźnie. Czy masz odwagę powrócić do tych czasów? Jeśli tak, to proponujemy rozpocząć od przygotowania oryginalnej skrzynki na listy! Do takiego „pudła” znacznie milej będzie się zaglądało!

Piękne i bujne rośliny to marzenie każdego ogrodnika – zarówno tego profesjonalnego, jak i zakochanego w pielęgnacji kwiatów amatora. Jeśli czujesz, że ten temat Cię dotyczy, przeczytaj nasz mały poradnik i dowiedz się, jak dbać o swoje rośliny jeszcze lepiej.

Sport to zdrowie. W nowoczesnej formie – piłka nożna na konsoli, skoki narciarskie na komputerze, rzucanie oszczepem na tablecie i karate na smartfonie – to już raczej tylko rozrywka, ale wciąż na tyle atrakcyjna, że dziecko może zakochać się w jakiejś dyscyplinie, a w końcu zupełnie zwariować na jej punkcie. Nie powinno nikogo dziwić, jeśli pewnego dnia przyjdzie i zażąda „pokoju sportowca”.

Bez względu na wiek, płeć, zainteresowania i tak dalej, wszyscy jesteśmy mniejszymi lub większymi gadżeciarzami. Jedni nie mogą bez nowości z konsumenckiego świata żyć, inni ograniczają się do minimum, ale owo minimum szanują, dbają o nie i pielęgnują przez lata. Bez względu na to, do której grupy się zaliczacie, przydatne na Wasze „przedmioty szczególnej uwagi” okażą się różnego rodzaju… organizery! Przejrzyjcie naszą piątkowo-wiralową paczkę i zadecydujcie, na zrobienie których warto się skusić.

Zainspiruj się

Pin It on Pinterest