Zostaw wiadomość
Wpisz poniżej: domifikacje

Nowa akcja serwisu Domifikacje na Instagramie: #domifikacje_krzesłowanieMaj to miesiąc długiego weekendu, pięknej pogody i dobrej zabawy. Ludzie śmiało wyciągają z piwnic grille, rowery, rolki i inne sprzęty i akcesoria, które pozwolą im aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

My w tym samym czasie pracujemy nad… nową akcją dla Was! Wierzymy, że maj to okres metamorfoz nie tylko w stylu życia – rozpoczynania diet, podejmowania decyzji o zaprzyjaźnieniu się z nieznaną dotąd dziedziną sportu i stawiania czoła popularnym internetowym wyzwaniom – ale również w domu.

Bohaterem naszej akcji zostało krzesło – mebel zwykły i niezwykły zarazem. Przez wiele lat niszczejący od użytkowania, noszący ślady przeróżnych historii, pamiętający czasy, o których Wy już dawno zapomnieliście.

Celem akcji jest docenienie zaniedbywanych na co dzień foteli i krzeseł. Chcemy przywrócić im blask, zwrócić swoistą meblową wolność. Niech prężą się dumnie, tak jak nowa kanapa czy regał. Niech zostaną odnowione w najbardziej fantazyjny, może nawet szalony sposób. Granice jak zwykle wyznacza fantazja!

W ramach akcji przygotowaliśmy dla Was zadanie. Są trzy jego warianty i to od Was zależy, na który się zdecydujecie:

  1. Posiadacie nadprzyrodzone zdolności i kochacie robić coś z niczego? Świetnie! Oto stoi przed Wami zadanie zbicia własnego krzesła lub fotela.
  2. Nie czujecie się pewnie w tworzeniu mebli, za to w przerabianiu, renowacji i ozdabianiu jesteście prawdziwymi ninja? Pochwalcie się swymi umiejętnościami, odnawiając stare i zapomniane krzesło lub fotel.
  3. „Tworzenie” to zbyt mocne słowo i nie lubicie go używać, za to „kreatywność” jest bliska Waszemu sercu? Bardzo nas to cieszy, ponieważ w akcji mogą wziąć udział również krzesła i fotele chwilowo przyozdobione czymś zaskakującym, ładnym lub intrygującym. Chcecie doprawić fotelowi wąsy, a krzesłu ubrać melonik? A może ładniej im będzie w sukni ślubnej? Decydujecie Wy!

Drugim krokiem, już po wykonaniu aranżacyjnego zadania, jest uwiecznienie owego oryginalnego mebla na fotografii i opublikownie jej na Instagramie z hasztagiem:

#domifikacje_krzesłowanie

Pod koniec akcji – 19.05 – wybierzemy najlepsze zdjęcia ze wszystkich trzech kategorii tematycznych i opublikujemy w serwisie Domifikacje.pl wraz z linkami do kont uzdolnionych autorów.

Na chwilę obecną to tyle. Na co czekacie? Sio do piwnic, na strychy i inne poddasza! Szukajcie krzeseł, o których zapomniał czas!

Życzymy miłej zabawy i owocnego krzesłowania. 🙂

Nowa akcja serwisu Domifikacje na Instagramie: #domifikacje_krzesłowanie
5 (100%) 2 votes

Poprzedni wpis
Miętowe odcienie wzornik

Poczuj miętę do mięty, czyli kolor miętowy w aranżacji wnętrz

Może być pudrowy, bardziej pastelowy lub nasycony, jednak mimo wielu twarzy trzyma pozycję lidera wśród ... więcej

Następny wpis
modne dodatki do łazienki

Modna łazienka - 7 trendów w aranżacji łazienki, które musisz znać

Czas na nowe trendy w aranżacji łazienki! Zobacz modne wyposażenie do łazienek, w które warto ... więcej

Podobne wpisy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zainspiruj się

Pin It on Pinterest

Podziel się!

Daj znać o artykule swoim znajomym