Zostaw wiadomość
Wpisz poniżej: domifikacje

Piątkowo-wiralowo: przegródki do szpilek, szuflada pod łóżko, stojak na bransoletki i…Bez względu na wiek, płeć, zainteresowania i tak dalej, wszyscy jesteśmy mniejszymi lub większymi gadżeciarzami. Jedni nie mogą bez nowości z konsumenckiego świata żyć, inni ograniczają się do minimum, ale owo minimum szanują, dbają o nie i pielęgnują przez lata. Bez względu na to, do której grupy się zaliczacie, przydatne na Wasze „przedmioty szczególnej uwagi” okażą się różnego rodzaju… organizery! Przejrzyjcie naszą piątkowo-wiralową paczkę i zadecydujcie, na zrobienie których warto się skusić.

Mając na uwadze mnogość rodzajów przedmiotów, jakie możecie chcieć schować i uporządkować, zadbaliśmy o to, by w paczce znalazły się organizery różnej wielkości. Znajdziecie tam więc drobny stojaczek na ulubioną biżuterię, ale i sporych rozmiarów szufladę zajmującą całą wolną przestrzeń pod łóżkiem.

Do wykonania większości zaprezentowanych organizerów potrzebne są specjalistyczne narzędzia, które znajdziecie w domowej skrzynce z narzędziami lub garażowym warsztacie. Jeśli z żadnej z tych pomocy nie możecie skorzystać, nie martwcie się, sąsiedzi na pewno użyczą Wam swoich „zabawek”. 🙂 Możecie również poprosić ich o pomoc, jeśli boicie się podejść do któregoś z kroków samodzielnie. Pamiętajcie, że bezpieczeństwo to podstawa!

W paczce pełnej oryginalnych organizerów znajdziecie:

  1. Zakładki, czy też przegródki do damskich szpilek, do których wykonania potrzebujecie jedynie starych segregatorów, patyczków po lodach i kleju. Dzięki sprytnym organizerom uporządkujecie posiadane buty, ale nie tylko. Zwolnione miejsce zapewni Wam komfort… kupowania nowych par! 😉
  2. Szufladę pod łóżko, która zajmie całą mroczną przestrzeń zamieszkałą wcześniej przez pająki i potwory. 😉 Dzięki tej formie organizera ukryjecie nawet większe przedmioty, które Wam się znudziły, a których nie macie jeszcze serca wyrzucić. To pierwszy projekt, do którego wykonania przyda się specjalistyczny sprzęt.
  3. Drobny i elegancki stojak na bransoletki wykonany z płyty meblowej, rolek po papierze kuchennym i zamszowego materiału w ulubionym kolorze. Jest to organizer nie tylko funkcjonalny, ale i atrakcyjny wizualnie – sam w sobie tworzy ozdobę pokoju.
  4. Wieszako-półki z drewnianych krzeseł. Jeśli nie macie gdzie trzymać niewykorzystywanych krzeseł, dzięki temu trickowi zorganizujecie dla nich miejsce na ścianie. W pomyśle tym szczególnie atrakcyjna jest łatwość przerobienia takiego krzesła na półkę. Wystarczy je rozłożyć, a na siedzeniu postawić książki, doniczki, pudełka czy inne ozdoby domowe.
  5. Przepiękny kolorowy wieszak na naszyjniki. To jeden z najprostszych do wykonania gadżetów zaprezentowanych w dzisiejszej paczce. Wymaga odrobiny szaleństwa i użycia wyobraźni. Na pewno znajdziecie w sobie pokłady obu! 🙂

I jak? Skusicie się na stworzenie niebanalnego organizera?

Będzie nam miło, jeśli udostępnicie wpis przyjaciołom.

Piątkowo-wiralowo: przegródki do szpilek, szuflada pod łóżko, stojak na bransoletki i…
Oceń ten artykuł

Poprzedni wpis

9 rozwiązań aranżacyjno-dekoracyjnych, które według naukowców sprawią, że będziesz szczęśliwy

Szczęście jest pojęciem, dla którego trudno znaleźć uniwersalną definicję. Dla jednego będzie polegało na wolnym życiu ... więcej

Następny wpis

przeStworze - architektura wnętrz

Pracownia przeStworze prowadzona przez dyplomowanego architekta – Magdalenę Trólkę - zajmuje się kompleksową aranżacją wnętrz ... więcej

Podobne wpisy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zainspiruj się

Pin It on Pinterest

Podziel się!

Daj znać o artykule swoim znajomym