Zostaw wiadomość
Wpisz poniżej: domifikacje

Piątkowo-wiralowo: stary-nowy koci dywan, zestaw do gry w kręgle, usuwanie zabrudzeń z dywanu i…Można nie mieć w domu telewizora czy pralki, klasycznego łóżka lub stołu. Nawet mebli można nie posiadać, stawiając na inne oryginalne rozwiązania lub utrzymując minimum niezbędnych strojów i gadżetów w walizkach albo pudłach. Jest jednak coś, czego nie mieć się po prostu nie da. Są to… podłogi! To właśnie im i ich ozdabianiu poświęciliśmy niniejsze wydanie paczki piątkowo-wiralowej.

Atrakcyjna podłoga to podłoga zadbana i ładnie udekorowana. Ozdobiona dywanem, zwracająca uwagę jakimś wyjątkowym gadżetem lub po prostu oryginalna w takim sensie, jaki nam się nawet nie śnił. W dzisiejszej paczce zdecydowaliśmy się zebrać pomysły różnego rodzaju i „z różnych bajek”. Tak oto znalazło się miejsce i na kwestie wykonania czegoś własnoręcznie, i na sposoby łatwego i sprytnego usuwania plam oraz zagnieceń.

W paczce znajdziecie:

  1. Stary-nowy koci dywan, czyli odnowioną wersję starego i nudnego dywanu. Do jego wykonania przyda się taśma, gąbka, pędzelek i farbki do tkanin. Szablon możecie kupić gotowy, ale lepiej dać zaszaleć wyobraźni. Modny kot lub sowa, nastrojowe motto, krótkie hasło – co tylko w duszy gra.
  2. Zestaw do gry w kręgle dla dorosłych i dzieci – niewielki i przenośny. By go stworzyć, potrzebne Wam będą deski, farba, panele podłogowe, kątowniki, klej oraz rzepy, ale także lekki sprzęt specjalistyczny jak szlifierka czy piła. Jeśli nie czujecie się na siłach, by wykonać go w pojedynkę, śmiało poproście o pomoc bardziej doświadczoną osobę, najlepiej właściciela domowej skrzynki z narzędziami. On będzie wiedział, co z czym się je.
  3. Garść porad dotyczących czyszczenia dywanów domowymi sposobami. Dowiecie się, jak pozbyć się wgnieceń, usunąć zaschnięty wosk lub zniwelować nieprzyjemny zapach zwierzęcego moczu.
  4. Mięciutką leżankę stworzoną z poduszek i koca, na której będziecie mogli zarówno usiąść i poczytać książkę, jak i poleżeć, słuchając relaksacyjnej muzyki. Mało tego! Skorzystacie z niej sami lub z bliskimi.
  5. Rzadko spotykaną, oryginalną matę łazienkową z… korków po winie, czyli przepiękną ozdobę dla miłośników czerwonych i białych trunków. Do jej wykonania przyda się część sprzętów wykorzystanych w trakcie montowania przenośnej domowej kręgielni. Drobna uwaga: wino radzimy pić po, w ramach świętowania sukcesu, a nie przed przystąpieniem do pracy. 😉

I jak? Skorzystacie z któregoś sposobu na oryginalną podłogę?

Będzie nam miło, jeśli udostępnicie ten wpis!

Piątkowo-wiralowo: stary-nowy koci dywan, zestaw do gry w kręgle, usuwanie zabrudzeń z dywanu i…
5 (100%) 9 votes

Poprzedni wpis

MediprojeCt

Naszym założeniem jest tworzenie przestrzeni funkcjonalnej, wygodnej, przyjaznej pacjentom i personelowi. Zależy nam na wprowadzaniu ... więcej

Następny wpis

Jak zrobić pokój superdziecka - miłośnika superbohaterów? [galeria zdjęć]

Twoje dziecko kocha superbohaterów i kręci nosem na fakt, że nie może żyć w ich ... więcej

Podobne wpisy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zainspiruj się

Pin It on Pinterest

Podziel się!

Daj znać o artykule swoim znajomym