Zostaw wiadomość
Wpisz poniżej: domifikacje

Wideo inspiracje: dekoracje na balkon!


Lato w pełni, zatem korzystajmy z uroków przebywania na świeżym powietrzu. Przyjrzyjmy się swojemu balkonowi, może jeszcze w tym sezonie uda się nad nim popracować? Dzisiaj, mamy dla Was kilka pomysłów na udekorowanie tej przestrzeni. Nie czekajmy ani chwili, wyjdźmy na balkony!

Kiedy nadchodzi wiosna, zwykle mamy mnóstwo pomysłów na dekorację balkonu. Planujemy dobór kwiatów, odmalowywanie ścian, zakup mebli. Potem, nadchodzi lato, czas ucieka, a nasz balkon pozostaje w niezmienionej kondycji i z nadzieją na lepszy sezon. Pora zadziałać, a my jak zwykle postaramy się pomóc.

W tym filmie dowiesz się jak:
1. Udekorować ścianę balkonu za pomocą drewnianych desek i doniczek, które na nich zamocujesz. To naprawdę gratka  dla fanów kwiatowych piękności i drewnianych konstrukcji. Uwaga, z wykonaniem tej dekoracji poradzą sobie także babeczki!

2. Sprawić sobie oczko wodne w donicy. Jedno z najprostszych i najtańszych rozwiązań. Do wykonania takiego oczka potrzebujemy wyłącznie donicy, kilka płaskich kamieni oraz roślinki wodne. Naprawdę, nawet na balkonie można usłyszeć szum wody i poczuć się jak na wakacjach!

3. Wykonać ciekawą podstawkę pod donicę – potrzebujemy tylko dwukolorowych lin oraz mocny klej!

4. Ze starek szpuli można wykonać stolik? Można i nie jest to wcale trudne. Potrzebna będzie farba, lakier, papier ścierny! Stoliki ze szpuli są wyjątkowo piękne!

5. Przygotować lampiony ze słoiczków i sznura jutowego! Te ostatnie dekoracje to nasz zdecydowany faworyt!

Prawda, że z tymi dekoracjami balkon będzie wyglądał dużo ładniej! A kto wie, może uda się w ten sposób przedłużyć na nim wakacyjny nastrój! Powodzenia

 

Wideo inspiracje: dekoracje na balkon!
Oceń ten artykuł

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz gazetkę

Pin It on Pinterest