Zostaw wiadomość
Wpisz poniżej: domifikacje

Wideo inspiracje: Jak udekorować okno?


Przed tym pytaniem prędzej czy później staje każdy właściciel domu lub mieszkania. Co zawiesić w oknie, by prezentowało się ładnie zarówno od strony pomieszczenia, jak i z zewnątrz? Oto kolejny poradnik, w sam raz na weekend!

Widok z okna to jednocześnie nasz widok na świat. Warto zatem, aby i samo okno było ładnie zaaranżowane. Może w nim zawisnąć firanka, zasłonka lub roleta, ale można także skorzystać z alternatywnych pomysłów na jego dekorację. Oto, co znajdziecie w filmiku:

  1. Jak udekorować okno za pomocą sznurka i gwoździków? Wystarczy małe gwoździki wbić w ścianę dookoła wnęki okiennej, a następnie przepleść nić według schematu, który znajdziecie pod filmem. W rezultacie zyskujemy naprawdę okazałą dekorację.
  2. Kwiaty w dekoracyjnych donicach to niezbędnik parapetu. Na filmie zobaczycie, jak przygotować doniczkę oplecioną sznurkiem. Aby zyskała charakter, można ją przemalować farbą. Finalnie roślinka prezentuje się w takiej donicy fenomenalnie, a otoczenie okna zyskuje nieco egzotyczny charakter.
  3. Kwiatki z rolek po papierze toaletowym? To naprawdę może się udać. Rolkę wystarczy przeciąć na wąskie ruloniki, przemalować na biało oraz zielono, tak jak jest to zaprezentowane na filmie. Do tego dokładamy zielony patyczek na szaszłyki i kleimy poszczególne elementy. Przygotowany kwiatek umiejscowiony np. w wąskim wazoniku, do którego wsypiemy piasek, prezentuje się bardzo uroczo. Może być także dekoracją okna w pokoju dziecka.
  4. Wianek z grubego sznura jutowego? O tak! To nasz faworyt, jeśli chodzi o ten film. Prawda, że wygląda przepięknie?
  5. Girlanda zawieszona w oknie pokoju malucha to prosta i urocza dekoracja. Czego potrzeba, by ją wykonać? Właściwie tylko gałązki i kolorowych filcowych podkładek. Nie masz pomysłu, jak spędzić z dzieckiem deszczowy weekend? Spróbuj wykonać tę dekorację. 😉

Wideo inspiracje: Jak udekorować okno?
Oceń ten artykuł

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz gazetkę

Pin It on Pinterest