Zostaw wiadomość
Wpisz poniżej: domifikacje

SPOŁECZNOŚĆMANEKINEKO to autorska pracownia projektowania wnętrz, założona przez Anetę i Mariusza Ławreszuk. We wnętrzach najbardziej cenimy sobie prostotę i minimalizm, a w swojej pracy kierujemy się zasadą „mniej znaczy więcej”. Przede wszystkim jednak projektujemy wnętrza, w których to TY masz czuć się dobrze!

Scandi Poster powstało z miłości i pasji do minimalistycznego skandynawskiego stylu. Uwielbiamy nowoczesny design oraz prostotę. A największego bzika mamy na punkcie plakatów na ściany!

Jestem artystą, malarzem, projektantem wnętrz i wielkim pasjonatem piękna. Ukończyłem Instytut Sztuk Pięknych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, w 2015 roku zdobywając stopień doktora w dziedzinie sztuk plastycznych w dyscyplinie sztuki piękne.

Misją firmy MURALIST jest popularyzowanie sztuki artystycznej w formie malowideł ściennych, tworzonych w najwyższej jakości. 

Jarosław Kukowski jest współczesnym malarzem, którego prace zdobią wiele ważnych miejsc, chociażby ściany Pałacu Królikarnia czy California Modern Art Gallery w SanFrancisco. Jego dzieła są poruszające i nie pozostawiają nikogo obojętnym. Na przestrzeni lat dołączyła do nich wyjątkowa seria instalacji-zegarów „Memento”. Przeczytajcie wywiad z artystą i poznajcie sekret, który kryje się za jej powstaniem.

Kochacie wiosnę i przesiadywanie na słońcu w towarzystwie gorącej czarnej kawy, mrożonej herbaty, szeleszczącej książki lub dźwięków ulubionej płyty? A może wolicie aktywnie spędzać czas, uprawiając sport, grając w gry lub bawiąc się z rodziną? Mało tego… posiadacie balkon, taras bądź ogród i nie wyobrażacie sobie bez niego życia? Koniecznie włączcie się do naszej nowej instagramowej akcji Green Chillin’!

Po dwóch tygodniach ciężkiej, ale przyjemnej i owocnej pracy przy tworzeniu, przerabianiu i przyozdabianiu krzeseł oraz foteli nadszedł piątek. I to nie byle jaki, bo wiążący się z wielkim finałem przeprowadzonej na Instagramie akcji #domifikacje_krzesłowanie! Sprawdźcie, które zdjęcia zajęły szczególne miejsce w naszych sercach. 🙂

Na blogu podpowiadam, jak pięknie i niedrogo urządzić mieszkanie. Znajdziesz u mnie sporo prostych trików i dekoracji, które nie uszczuplą mocno Twojego budżetu, a zrobią efekt WOW.

Zajmujemy się wytwarzaniem produktów z betonu architektonicznego. Nasze wyroby wykorzystywane są w architekturze dekoracyjniej i ogrodowej. Znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Zainspiruj się

Pin It on Pinterest