Zostaw wiadomość
Wpisz poniżej: domifikacje

EksperciMANEKINEKO to autorska pracownia projektowania wnętrz, założona przez Anetę i Mariusza Ławreszuk. We wnętrzach najbardziej cenimy sobie prostotę i minimalizm, a w swojej pracy kierujemy się zasadą „mniej znaczy więcej”. Przede wszystkim jednak projektujemy wnętrza, w których to TY masz czuć się dobrze!

Scandi Poster powstało z miłości i pasji do minimalistycznego skandynawskiego stylu. Uwielbiamy nowoczesny design oraz prostotę. A największego bzika mamy na punkcie plakatów na ściany!

Jestem artystą, malarzem, projektantem wnętrz i wielkim pasjonatem piękna. Ukończyłem Instytut Sztuk Pięknych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, w 2015 roku zdobywając stopień doktora w dziedzinie sztuk plastycznych w dyscyplinie sztuki piękne.

Misją firmy MURALIST jest popularyzowanie sztuki artystycznej w formie malowideł ściennych, tworzonych w najwyższej jakości. 

Na blogu podpowiadam, jak pięknie i niedrogo urządzić mieszkanie. Znajdziesz u mnie sporo prostych trików i dekoracji, które nie uszczuplą mocno Twojego budżetu, a zrobią efekt WOW.

Zajmujemy się wytwarzaniem produktów z betonu architektonicznego. Nasze wyroby wykorzystywane są w architekturze dekoracyjniej i ogrodowej. Znajdują zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Jarosław Kukowski – polski malarz współczesny i designer (ur. 1972), który w odważny, a czasem wręcz kontrowersyjny sposób porusza problemy natury moralnej i społecznej.

Jesteśmy dwójką samouczków, a do tego bratem i siostrą. W świecie masowej produkcji, który zapomniał, że można wykonać coś własnoręcznie, przepełnionym chińską tandetą i powtarzalnością, wspólnie staramy się tworzyć przedmioty unikalne, piękne i posiadające własną duszę. 

Tak się składa, że jesteśmy duetem w życiu i pasji, który w przydomowym warsztacie tworzy meble inspirowane naturą.

Zainspiruj się

Pin It on Pinterest