Zostaw wiadomość
Wpisz poniżej: domifikacje

EksperciPracownia przeStworze prowadzona przez dyplomowanego architekta – Magdalenę Trólkę – zajmuje się kompleksową aranżacją wnętrz mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej. W swoich projektach skupiam się na indywidualnym podejściu do każdego tematu, tak aby wnętrze było nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim przyjazne dla odbiorcy i w stu procentach odpowiadało na jego potrzeby.

KDI Project to zespół dyplomowanych profesjonalistów w swojej dziedzinie – architekturze krajobrazu. Zajmujemy się projektowaniem i kompleksowym wykonawstwem małych i dużych ogrodów oraz terenów zieleni.

Naszym założeniem jest tworzenie przestrzeni funkcjonalnej, wygodnej, przyjaznej pacjentom i personelowi. Zależy nam na wprowadzaniu innowacji, nowych technologii, które będą ułatwiały pracę. Zawsze myślimy o osobach funkcjonujących w inny sposób, tj. niepełnosprawnych czy rodzicach i dzieciach, dla których prozaiczne czynności mogą być przeszkodą.

BOKA Pracownia Wnętrz to autorskie biuro projektowe stworzone przez Magdalenę Zuzek, absolwentkę Wydziału Architektury na Politechnice Krakowskiej i Politechniki w Mediolanie. W bogatej ofercie Pracowni, która zaspokoi nawet najbardziej wymagających i zabieganych klientów, znaleźć można między innymi projektowanie on-line, czy też realizacje wnętrz „pod klucz”.

Z pasją i pełnym zaangażowaniem projektujemy wnętrza mieszkalne i użyteczności publicznej. Naszą pasją jest też design – tworzymy projekty mebli i przedmiotów codziennego użytku.

MANEKINEKO to autorska pracownia projektowania wnętrz, założona przez Anetę i Mariusza Ławreszuk. We wnętrzach najbardziej cenimy sobie prostotę i minimalizm, a w swojej pracy kierujemy się zasadą „mniej znaczy więcej”. Przede wszystkim jednak projektujemy wnętrza, w których to TY masz czuć się dobrze!

Scandi Poster powstało z miłości i pasji do minimalistycznego skandynawskiego stylu. Uwielbiamy nowoczesny design oraz prostotę. A największego bzika mamy na punkcie plakatów na ściany!

Jestem artystą, malarzem, projektantem wnętrz i wielkim pasjonatem piękna. Ukończyłem Instytut Sztuk Pięknych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, w 2015 roku zdobywając stopień doktora w dziedzinie sztuk plastycznych w dyscyplinie sztuki piękne.

Misją firmy MURALIST jest popularyzowanie sztuki artystycznej w formie malowideł ściennych, tworzonych w najwyższej jakości. 

Zainspiruj się

Pin It on Pinterest