Zostaw wiadomość
Wpisz poniżej: domifikacje

Świętuj wiosnę z akcją Green Chillin’! #domifikacje_green_chillinKochacie wiosnę i przesiadywanie na słońcu w towarzystwie gorącej czarnej kawy, mrożonej herbaty, szeleszczącej książki lub dźwięków ulubionej płyty? A może wolicie aktywnie spędzać czas, uprawiając sport, grając w gry lub bawiąc się z rodziną? Mało tego… posiadacie balkon, taras bądź ogród i nie wyobrażacie sobie bez niego życia? Koniecznie włączcie się do naszej nowej instagramowej akcji Green Chillin’!

Green Chillin’ to projekt, który ma zmotywować ludzi do wyjścia na zewnątrz i zaopiekowania się swoim balkonem, tarasem lub ogrodem. Są to miejsca, w których urządza się idealną strefę relaksu na czas wiosny, lata i wczesnej jesieni. Jeśli uważacie podobnie – a mamy nadzieję, że tak – powinniście pomóc szerzyć miłość do przebywania na świeżym powietrzu wśród pozostałych, opornych lub niezdecydowanych jeszcze ludzi.

Jak wziąć udział w akcji Green Chillin’?

  1. Waszym zadaniem jest (1) przygotowanie i sfotografowanie lub (2) sfotografowanie już posiadanej zielonej strefy relaksu. Na zdjęciu może wystąpić zarówno balkon w bloku i taras we współdzielonym bliźniaczym domku jednorodzinnym, jak i ogród za domem wolnostojącym lub ogródek działkowy oddalony od zgiełku miasta. Wybór jest Waszą inwencją, tak samo jak aranżacja. Jeśli lubicie leniuchowanie, pokażcie to. A może wolicie aktywny wypoczynek i tak też urządzacie miejsca do relaksu? Chętnie je podpatrzymy.
  2. Kolejny krok to wrzucenie zdjęcia na Instagram i oznaczenie go hasztagiem akcji Green Chillin’:

#domifikacje_green_chillin

Akcja startuje dziś (12.06) i potrwa pełne dwa tygodnie, aż do niedzieli 25.06, do godziny 23:59.

W poniedziałek po zakończeniu akcji (26.06) wybierzemy najciekawsze, najbardziej poruszające i oryginalne zdjęcia, a następnie opublikujemy je w wielkim finale. Dodatkowo na Instagramie zdjęcie podsumowujące zostanie podlinkowane nazwami kont autorów.

Miłej, relaksującej i zielonej zabawy!

***

Pomóż nam trafić do większej liczby osób i udostępnij ten wpis!

Świętuj wiosnę z akcją Green Chillin’! #domifikacje_green_chillin
5 (100%) 11 votes

Poprzedni wpis
salon z telewizorem

Kamień dekoracyjny w salonie – inspiracje

Znudziły Cię tradycyjne dekoracje naścienne? Nie możesz znaleźć dla siebie odpowiedniego koloru farby lub wzoru ... więcej

Następny wpis

Wywiad z Jarosławem Kukowskim - współczesnym artystą i projektantem

Jarosław Kukowski jest współczesnym malarzem, którego prace zdobią wiele ważnych miejsc, chociażby ściany Pałacu Królikarnia czy ... więcej

Podobne wpisy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zainspiruj się

Pin It on Pinterest

Podziel się!

Daj znać o artykule swoim znajomym