Wyjątkowe dekoracje do sypialni – najlepsze propozycje


Podobała Wam się pierwsza część zestawienia najlepszych dekoracji do sypialni? Mamy nadzieję, bo dziś temat kontynuujemy i serwujemy Wam kolejną dawkę gadżetów, których nie może zabraknąć w Waszym domu.

Zadbaliśmy o to, by przedmioty ukazane na niniejszej liście były zróżnicowane. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – miłośnik bieli i żywych kolorów, spokoju i szaleństwa, tradycyjnej elegancji i bohemy, perfekcjonizmu i aranżacyjnego luzu. Życzymy udanej zabawy przy przeglądaniu jej, a następnie urządzaniu sypialni na nowo. 🙂

Ach, zaczarowany koszyczku…

Produkt dostępny w Castoramie

Pierwszą pozycję w dzisiejszym zestawieniu zajmuje uroczy biały koszyk, który możecie potraktować użytecznie (schować w nim walające się po sypialni drobiazgi), dekoracyjnie (uczynić go jednym z ważniejszych elementów wizualnych przestrzeni) lub na oba sposoby jednocześnie (np. wypełniając go miękkimi kłębkami wełny w modnych pastelowych kolorach).

Elegancko i z klasą

Produkt dostępny w sklepie galerialimonka.pl

Sypialnia to pomieszczenie, które szczególnie lubi kwiaty. Rośliny ożywiają ją i wyciszają zarazem, a także czynią elegancką i przytulną. Ważne jest oczywiście również to, w czym są trzymane. Jeśli zależy Wam na podkreśleniu delikatności i elegancji sypialni, niniejszy wazon będzie idealny.

Roślinność w stylu nowoczesnym

Produkt dostępny w sklepie designforhome.pl

Innym rozwiązaniem w kwestii roślin w sypialni są skandynawskie wazony nowoczesne, pomagające utrzymać żywotność kwiatów dłużej. Składają się ze szklanego dołu – przezroczystej szklanki – oraz metalowego uchwytu, którego zadaniem jest podtrzymanie pojedynczego kwiatu. Proste i piękne.

Czar świetlistych gwiazd

Produkt dostępny w sklepie fromnord.pl

Gwiazdki nie wyjdą z mody nigdy – zawsze znajdzie się entuzjasta gotowy podsycić światową fascynację nimi. W niniejszym wydaniu sypialnianym występują jako lampki, które można okręcić dookoła ramy łóżka, rury przewodzącej wodę, karniszy, szafek… Można też w popularny ostatnimi czasy sposób umieścić je w słoiku, by tworzyły oryginalny lampion.

Odpukać w niemalowaną… książkę

Produkt dostępny w sklepie mr-gadzet.pl

Kolorowy dzięcioł z metalu to propozycja zabawna i użyteczna zarazem. Służy jako zakładka do książki. Wsadza się go od strony grzbietu, by zaznaczyć miejsce zakończenia lektury, a przy okazji wyróżnić tom na regale. Według nas warto przygarnąć do sypialni więcej niż jednego dzięcioła.

Dzień dobry, kocham Cię!

Produkt dostępny w sklepie galerialimonka.pl

Oto gadżet do sypialni, dzięki któremu sprawicie Waszym drugim połówkom wiele radości. Oczywiście możecie wykorzystywać go do zapisywania bieżących zadań – „wyprasuj ubrania”, „podlej kwiaty”, „zrób zakupy” i tak dalej – ale o ile milej będzie od czasu do czasu zostawić ukochanej osobie notatkę „kocham Cię”, którą odkryje zaraz po przebudzeniu!

Kolory optymizmu

Produkt dostępny w Castoramie

W dobry nastrój wprawić może wiele rzeczy: zapachy, dźwięki, smaki… kolory! Z tego powodu warto zadbać, by sypialnia była bogata w każdy z wymienionych elementów. By znajdowała się w niej wieża lub radio, leniwie paliło się kadzidełko, na szafce nocnej stała miseczka ulubionych ciastek, a na podłodze rozpościerał się mięciutki wielobarwny dywan.

Sekretna skrytka

Produkt dostępny w sklepie mr-gadzet.pl

Sejfy są ostatnio w modzie. Można przechowywać w nich pieniądze, kosztowności, biżuterię, dokumenty, pamiątki rodzinne lub… wszystko, co się chce. 🙂 Alternatywą dla typowego małego sejfu jest sekretna skrytka, która w niniejszym gadżecie zlokalizowana została w oprawie książki. Naprawdę sprytne!

Wspinając się w stronę słońca…. ale sztucznego

Produkt dostępny w sklepie designforhome.pl

Widzieliśmy już wiele rozmaitych i oryginalnych lamp i lampek, ale takiej – nigdy! Umieszczając ją na ścianie sypialni, wprowadzicie do pomieszczenia nieco swobody i luzu, jednocześnie ją ozdabiając. Tradycyjna lampka została tu potraktowana elegancko, ale z przymrużeniem oka. Składa się z żarówki, drutów i kabla. Jeszcze jej nie macie? Aż dziwne! 😉

Klatka, która daje wolność

Produkt dostępny w sklepie fromnord.pl

Klatki są modne od lat. Nie wiąże się z ich z żadnym stylem ani porą roku – sprawdzają się wszędzie. Jeśli są większe – jak ukazana powyżej – mogą służyć jako „pomieszczenie” dla roślin, książek, zegarka i ulubionych gadżetów. Porządkują przestrzeń, nadają jej nuty surowości i… wyglądają po prostu cudownie. 🙂

Just Home

Produkt dostępny w sklepie mr-gadzet.pl

Niniejsza dekoracja to hit dla miłośników gry w Scrabble, ale również osób lubiących motta, cytaty i inspiracyjne napisy. Dzięki wbudowanym lampkom rozświetli sypialnię wieczorami i pomoże przywitać dzień bardzo wczesnym, ciemnym rankiem.

Romantyczny półmrok

Produkt dostępny w Castoramie

Ponieważ sypialnia to sfera prywatna i często ukrywana, potrzebny jest w niej półmrok, a nawet mrok – w zależności od dnia, sytuacji, nastroju i tak dalej. Romantyczną atmosferę wprowadzą ciemne, przydymione zasłony. Pozwolą skryć się przed wzrokiem sąsiadów, promieniami słońca i całym światem. Pomogą odciąć się i zrelaksować.

Organizer gadżetów sypialnianych

Produkt dostępny w sklepie fromnord.pl

Nie ma to jak gadżet pomagający uporządkować gadżety. Ten elegancki przedmiot pozwoli Wam okiełznać walające się po biurku, szafkach, łóżku i podłodze przedmioty, które zazwyczaj nie mają swojego miejsca. Część z nich zabiera się ze sobą w drogę (mp3, portfel), część zaś jest wymienna (krem do rąk, chusteczki). To idealne rozwiązanie dla miłośników organizacji.

Elegancko i pachnąco

Produkt dostępny w sklepie designforhome.pl

Uwielbiamy niebanalne rozwiązania roślinne i wazony, które odcinają się od formy tradycyjnej. W tym wydaniu wazon jest… zbieraniną mniejszych, wąskich wazonów, z których każdy utrzyma pojedynczy kwiat. Bez trudu zmieści się w nim nawet cały bukiet.

Podobało Ci się zestawienie dekoracji do sypialni?
Nie zapomnij udostępnić go znajomym!

 

Wyjątkowe dekoracje do sypialni – najlepsze propozycje
5 (100%) 1 vote

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest