Jak wykonać organizer ze słoika?


Ten oryginalny organizer jest prosty do wykonania i bardzo praktyczny. W projekcie pokazaliśmy, jak zamontować jeden słoik Ty, możesz zamontować ich więcej. Słoiki mogą być różnej średnicy, wielkości, dowolnie udekorowane. Zatem, do dzieła!

Nasze wskazówki – zanim zabierzesz się do pracy!

Opaskę dostosuj do średnicy słoika. Te elementy mają podane często dwa wymiary – dolny i górny, np. 90 – 110 mm.
W tym przypadku słoik o średnicy 100 mm zamontujesz bez problemów. Nie polecamy stosowania opasek na styk.
Ściskanie słoika metalową opaską nie jest rzeczą trudną, ale trzeba uważać by ten, nie pękł. W celu zachowania bezpieczeństwa zalecamy stosowanie nowych opasek. Elementy stare, zniszczone, mogą sie poluzowywać.

Otwory w opasce należy wywiercać po uprzednim wykonaniu punktów. W tym celu użyj punktaka lub dużego gwoździa. Wcześniej odznaczone punkty ułatwią wiercenie w blaszce.

 

         Niezbędne materiały:

 • Młotek – nie pokazany na zdjęciu
 • 1 słoik
 • 2 wkręty 3,5 x 19 mm
 • Opaska hydrauliczna ślimakowa 90 – 110 cm
 • 1 deska o grubości ok. 2 cm
 • Wkrętarka z bitem
 • Wiertło do metalu 4 mm
 • Punktak – może być duży gwóźdź
 • Śrubokręt

Krok 1 >

Rozkręć opaskę. Ułatwi to wiercenie.

< Krok 2

Na środku opaski za pomocą punktaka wyznacz dwa punkty, oddalone od siebie na około 1,5 cm.

Krok 3 >

W wyznaczonych miejscach wywierć otwory.

< Krok 4

Opaskę zamontuj do deski za pomocą wkrętów.

Krok 5 >

Skręć opaskę.

< Krok 6

Nałóż opaskę na słoik i dokręć ją.

Krok 7 >

I gotowe!

Jak wykonać organizer ze słoika?
Oceń ten artykuł

4 komentarze

 1. Stojak jak najbardziej trafia w moje gusta 🙂 Prosto i industrialnie na maksa !!! A najważniejsze że mogę go sama zrobić. Dzięki, fajna ta stronka !!!

  Odpowiedz
  • To my dziękujemy za uznanie 🙂

   Odpowiedz
 2. Zrobiłem taką pułeczkę ze słoików sam! Jestem genialny! 😀 😀 :DPodzielę się z Wami na insta. Dzięki za inspiracje! Uściski z Wrocławia 🙂

  Odpowiedz
  • Super i dzięki! Uściski dla Ciebie również. 🙂

   Odpowiedz

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest