Podłoga drewniana – idealna do każdego pomieszczenia!


Moda na eko opanowała także aranżację wnętrz. Bycie slow i organic to nic innego, jak wybór dobrych, naturalnych materiałów. Dzisiaj prezentujemy absolutnego faworyta w tej kategorii – drewno. Stosowane od wieków, uwielbiane przez tatrzańskich górali, jak i współczesnych dekoratorów wnętrz, wchodzi (nie tylko) na salony.  Przedstawiamy drewniane podłogi!

Drewniana podłoga w salonie!

Drewno ma w sobie tę magiczną „moc”, która sprawia, że wystrój staje się cieplejszy, a klimat pomieszczenia bardziej romantyczny. W tej aranżacji zastosowaliśmy parkiet z litego drewna, który świetnie komponuje się z chłodnymi barwami ścian. Atmosferę dodatkowo ociepla drewno w kominku. Prawda, że przyjemnie?

Deska lita Colours teak 10 x 70 x 250-950 cm 1,344 m2

Lampa wisząca Colours Jezz 1 x 40 W E27 brązowa/szmaragdowa

Farba Dulux Kolory Świata Morze Północne 2,5 l

Obraz Pale 30 x 30 cm

Wkład kominkowy Nordflam Voger PS 9 kW

Drewno w sypialni – udana aranżacja

Jak wygląda Twój idealny poranek? Zapach kawy delikatnie unosi się w powietrzu, słoneczne promienie delikatnie przebijają się przez rolety, a Twoje stopy przy wstawaniu wita ciepła, drewniana podłoga? Jeśli tak, to te marzenia spełniają się w naszej aranżacji. Połączyliśmy trójwarstwową deskę z drzwiami w tym samym kolorze, a całość uzupełniliśmy ścianą w odcieniu dojrzały chmiel. Warto marzyć!

Drzwi pokojowe Zadar 80 cm lewe dąb cpl

Lampa stołowa Colours Massalia 1 x 60 W E14 czerwona

Farba Colours Ściana i Sufit dojrzały chmiel 2,5 l

Dywan Delta 160 x 230 cm niebieski

Deska trójwarstwowa Dąb Gamma 1,587 m2

Praktyczna i piękna podłoga w kuchni – pomysł na przytulne wnętrze

Cud, miód i orzeszki – to właśnie przychodzi nam na myśl, patrząc na tę kuchenną aranżację. Jest nowocześnie, ale i stylowo. Białe, błyszczące fronty mebli są podkreślone przez jasnobrązową podłogę z litej olejowanej deski. Na ścianach królują miodowe smaki, które kolorystycznie zamykają całą aranżację.

Bateria zlewozmywakowa stojąca Cooke&Lewis Tesina chrom

Farba Dulux Easy Care Kuchnia i Łazienka miodowe smaki 2,5 l

Blat laminowany 410 x 60 x 2,8 cm biały

Deska lita olejowana Colours 20 x 130 x 1200 mm 0,926 m2

Elegancki salon, czyli drewniana podłoga w roli głównej

W aranżacji chodzi też o przełamywanie konwenansów. Niestandardowa– taka jest nasza aranżacja. Elegancki salon ze stylizowanymi na dawne fotelami i patynowymi lampami to idealne miejsce do panowania dębu Country. Dębowa podłoga nadaje wnętrzu królewskiego klimatu.

Parkiet lity Dąb Country 16 x 70 x 250 mm 0,98 m2

Farba Colours Ściana i Sufit lodowa kraina 2,5 l

Kinkiet Sierra 1 x 40 W E14 patyna

Farba Colours Kuchnia i Łazienka polna myszka 2,5 l

Wnętrze z drewnianą podłogą – inspiracja dla przestronnego pomieszczenia

Ta aranżacja to najlepsza ilustracja tezy, że drewno pasuje do wszystkiego. Dębowa podłoga idealnie podkreśla industrialny charakter wnętrza, doskonale komponując się z delikatnym kremem trawertynu, który nadaje wnętrzu doniosłości. Idealna hybryda.

Lampa podłogowa Emily 1 x 42 W E27

Koszyk Form Mixxit ciemny brązowy

Tynk Primacol trawertyn 12 kg

Poduszka Fous 30 x 50 cm błękitny

Deska Barlinek Easy Classic Dąb Brown 1,58 m2

Aranżacja pokoju dziecka, a drewniana podłoga

Jaką podłogę zastosować w pokoju dziecięcym? Kolejny raz namawiamy do zastosowania drewnianych materiałów. Pasują do dziecięcych mebli, ścian we wszystkich odcieniach i kolorowych zabawek. Odcień drewna także nieco stonuje zbyt pstrokatą przestrzeń.

Deska fazowana 1-lamelowa Barlinek Jesion Family 0,99 m2

Tablica korkowa sosna 70 x 120 cm

Farba Colours Premium zimowe chmury 2,5 l

Lampka biurkowa Colours Kuo 1 x 15 W E27 zielona

Grzejnik stalowy idmar Classic CV11 600 x 1200 mm

Listwa Casto 20 x 58 x 2200 mm jesion

Pomysł na wnętrze – podłoga uniwersalna i naturalna

Przy wyborze podłogi kierowaliśmy się uniwersalnością – kiedy zmieni nam się wizja salonu możemy przemalować ściany i wymienić meble na bardziej oryginalne lub bardziej klasyczne, ale podłoga pozostaje ta sama. W tej aranżacji dębowy, biały parkiet idealnie się odnajduje się w duecie z industrialnymi lampami czy odważną kolorystyką ścian.

Deska trójwarstwowa Barlinek Dąb Lakierowany Biały 14 x 180 x 1092 mm 1,37 m2

Farba Colours Kuchnia i Łazienka gniew oceanu 2,5 l

Lampa Colours Regius 1 x 40 W

Dywan Agnella Duo Dual 200 x 280 cm perła

Poduszka Benton 43 x 43 cm żółty

Podłoga z wysokim połyskiem – kuchnia jak marzenie

Zapraszamy do naszej nowoczesnej kuchni, w której postawiliśmy z przekory na naturalną kolorystykę.  Twój wzrok będzie wodził po pięknej, bambusowej podłodze, by przeskoczyć na ścianę w odcieniu leśnego duktu. W końcu skupisz swój wzrok na motywacyjnym haśle, którym ozdobiliśmy ścianę. To teraz przechodzimy do jadalni.

Naklejka Dom 100 x 45 cm ciemnobrązowa

Farba Colours Kuchnia i Łazienka dukt leśny 2,5 l

Lampa wisząca Aveo 1 x E27 60 W wenge biały

Parkiet Bambus ciemny Horyzontalny 15 x 96 x 960 mm

Jasna podłoga, kiedy chcesz urządzić przytulne wnętrze

Kuchnia z jadalnią to standardowe połączenie. Staraliśmy się, by takie nie było. Podłogę ozdobiliśmy białą deską szczotkowaną, która przywodzi na myśl nadmorskie molo. Duet z podłogą stanowią jasne rolety, podkreślające wejście na balkon. Żeby nie było zbyt jasno, wykorzystaliśmy grafitowy baranek na ścianę.

Farba strukturalna Colours Baranek biały 5 l

Lampa wisząca Linton 2 x 40 W E14 srebrna

Easy roletka Coralli 42 x 150 cm biały

Farba strukturalna Colours Baranek grafitowy 5 l

Deska szczotkowana Barlinek Dąb lakierowany biały 130 x 14 x 1092 mm

Drewniana podłoga w pomieszczeniu biurowym – projekt nowoczesny i elegancki

Załóżmy, że w biurze spędzasz codziennie 8 godzin. Załóżmy, że chciałbyś, by Twój gabinet był elegancki. Załóżmy, że chciałbyś się tam czuć swobodnie. Zapraszamy właśnie do takiego biura! Jest industrialnie, elegancko, ale i nowocześnie.

Obraz Canvas 60 x 150 cm Molo 2

Farba Dulux Kolory Świata białe żagle 2,5 l

Lampa Lucide Indust 1 x 18 W E27 metal

Deska trójwarstwowa Barlinek Dąb Naturalny 14 x 130 x 1092 mm 0,99 m2

Podłoga drewniana – idealna do każdego pomieszczenia!
5 (100%) 1 vote

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest