Jak można wyposażyć i urządzić balkon?


Balkon to marzenie każdego, jednak sam w sobie nie zapewni nam komfortu i nie zagwarantuje niezapomnianych chwil. Jego piękno może być niezależne od tego, czy jest wyposażony, jednak ta dodatkowa powierzchnia mieszkalna powinna nam oferować nieco więcej, niż dostęp do świeżego powietrza czy walory estetyczne.

Przed metamorfozą
Efekt metamorfozy

Balkon, który zachęca do „wyjścia z domu”

Szczególnie w miejskich mieszkaniach, tak mocno odizolowanych od świata zewnętrznego, balkony są na wagę złota. To również dodatkowa przestrzeń mieszkalna – możemy dzięki niej swobodniej przechowywać rowery czy inny sprzęt sportowy, a także uprawiać rośliny. Jednak balkon, na którym brakuje mebli zdaje się być pusty, niefunkcjonalny i nie zachęcający do przebywania na świeżym powietrzu. Łatwo zmienimy to za pomocą podstawowego zestawu mebli tarasowych!

Metamorfoza balkonu

Kiedy wprowadzamy się do mieszkania z rynku pierwotnego, z reguły będziemy musieli odświeżyć pewne pomieszczenia. Prawie na pewno będzie się to tyczyło balkonu. Ta część mieszkania często jest zaniedbywana, a przez to że narażona na wpływ zjawisk atmosferycznych szybciej może ulec zniszczeniu. Jednak metamorfozę balkonu osiągniemy dość szybko i niewielkim kosztem, jedynie odświeżając jego posadzkę i wyposażając go w rośliny oraz odpowiednie meble. Niniejsza przemiana wymagała drobnych korekt. Drewnianemu wykończeniu podłogi przywrócono oryginalny, naturalny wygląd i idealnie dopasowano do niej zestaw mebli tarasowych. Mimo, że jest to ten sam balkon, wygląda on zupełnie inaczej.

Balkon piękny i wygodny

Dzięki zestawowi mebli balkon stał się doskonałym kącikiem wypoczynkowym, a także rodzajem „jadalni” na świeżym powietrzu. Tak wyposażona przestrzeń pozwala nam maksymalnie korzystać z uroków, jakie niesie za sobą mieszkanie z balkonem. Dzięki temu, że stół i krzesła mogą zostać złożone nie musimy martwić się o to, że zbytnio zagracimy przestrzeń. Gdy tylko są niepotrzebne ustawimy je wygodnie pod którąś ze ścian, gdzie zajmą niewiele miejsca. Balkon zyskuje również dzięki drobnym dodatkom – donicom z roślinami czy lampionom i innym źródłom światła. Odnawiając drewnianą posadzkę i pokrywając ją impregnatem czy lakierem zapewniamy jej również doskonały wygląd na długi czas.

Jak można wyposażyć i urządzić balkon?
3.4 (68%) 5 votes

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest