Ogród jak dom – zestaw wypoczynkowy


Nawet najpiękniejszy ogród, gdy nie będzie funkcjonalnie wyposażony, nie zachęci nas do przebywania na powietrzu. Wystarczy jednak najprostszy zestaw mebli, abyśmy swobodnie skorzystali z uroków, jakie daje nam, kawałek własnego terenu. Obiad z widokiem na piękną roślinność? Pewnie!

Przed metamorfozą
Efekt metamorfozy

Ogród piękny i funkcjonalny

Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu, z pewnością chcemy z niego korzystać. Uprawa roślin i projektowanie krajobrazu mogą nam sprawiać ogromną radość, jednak w otoczeniu natury szukamy również relaksu. Ogród to doskonała przestrzeń do odpoczywania, zarówno w gronie rodziny, jak i znajomych. Na trawniku możemy położyć koc i czytać w otoczeniu wiosennej aury. Jednak, gdy chcemy zorganizować w ogrodzie małą imprezę czy grilla lub zjeść latem śniadanie na świeżym powietrzu przydadzą się odpowiednie meble ogrodowe. Szczególnie, jeśli chcemy urządzić przyjemny kącik wypoczynkowy.

Ogród, w którym się żyje

Jeśli chcemy, aby teren otaczający nasz dom nie tylko go zdobił, ale również stanowił swoiste przedłużenie powierzchni mieszkalnej, wyposażmy go w odpowiedni sposób. Podstawowymi meblami będą stół i parę krzeseł, które wykonano z odpornych na zjawiska atmosferyczne materiałów. Gotowe zestawy mebli ogrodowych pozwolą nam bez trudu wybrać pasujący komplet w zależności od naszych potrzeb i gustów. Jeśli chcemy często korzystać z możliwości spożywania posiłków w ogrodzie czy spotykania się ze znajomymi, pomyślmy o sporym stole i fotelach. Obok typowych zestawów obiadowych znajdziemy także zestawy kawowe.

W ogrodzie przez całą dobę

Jeśli postawimy nasze meble w miejscu, gdzie nie ma zadaszenia, ani innego źródła zacienienia (np. dużego drzewa czy markizy) pomyślmy o dodatkowym elemencie – parasolu. Możemy także zdecydować się na specjalny pawilon, szczególnie jeśli często wystawiamy imprezy ogrodowe w ciągu dnia. Parasol nie tylko pozwoli nam kontynuować spotkanie w razie ulewy, ale także zabezpieczy przed zbytnim promieniowaniem słonecznym. Relaks na świeżym powietrzu będzie znacznie przyjemniejszy, a także bezpieczniejszy, gdy wyposażymy nasz kącik wypoczynkowy w źródło zadaszenia. Przy wyborze mebli do ogrodu pamiętajmy, aby były one odpowiednio wykonane.

 

Ogród jak dom – zestaw wypoczynkowy
5 (100%) 6 votes

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest