Jak zrobić pokój kosmonauty? [galeria zdjęć]


Twoje dziecko ciągle zadziera brodę, wpatruje się w gwiazdy i ma głowę znacznie wyżej niż w chmurach, bo w samym kosmosie? Wiemy, jak sprawić mu radość! Poza przemierzeniem całej Polski – a może nawet Europy i świata ???? – w poszukiwaniu najlepiej wyposażonych obserwatoriów oraz drobiazgowo przygotowanych wystaw, zostaje jeszcze jedna rzecz, za którą możecie się zabrać już teraz, zaraz. Jest nią… urządzenie pokoju małego kosmonauty!

Obiektem miłości kosmonauty jest daleki kosmos – czarny, zimny i nieodgadniony. Nie oznacza to jednak, że dziecięcy pokój musi być czarny i smutny, wręcz depresyjny. Kosmos to także zagadka, światło, rozbłyski i życie. Kojarzą się z nim barwy: fiolet, niebieski, złoty, srebrny.

Jak zrobić pokój kosmonauty?

Pokój kosmonauty powinien byś schludny i poukładany, tak jak rzeczy na pokładzie. Wskazane będzie ozdobienie szafek naklejkami imitującymi przyciski, a także pozostawienie – w miarę możliwości – pustych przestrzeni. W oknie może, a nawet powinna stanąć luneta.

Jak na pomieszczenie dla kosmonauty przystało, pokój musi zawierać dodatkowe „kabiny bezpieczeństwa” – namioty, okrągłe fotele, skrytki. Na zewnątrz powinny stać tylko rzeczy najpotrzebniejsze. W kosmicznych podróżach chaos jest niewskazany.

Co jest potrzebne do zrobienia pokoju kosmonauty?

Rada: Zanim zaaranżujesz pokój swojemu małemu kosmonaucie, porozmawiaj z nim. Nikt nie ma tylu gotowych pomysłów, co sam zainteresowany.

Zainspiruj się:

Private apartment -Child room 2

A post shared by Studio HI – Bulgarian Team (@studio.hi.dsgn) on

???? #myson #william #mum #playtime #spaceroom #lights #cute #toddler #child

A post shared by Jessica???? (@jaffajaffajess) on

#goodnight #design #childrenroom #roomdesign #עיצובפנים #עיצוב #חדרילדים

A post shared by טלי זרחיה פרומוביץ אדריכלות (@talizf_architecture) on

#luminous #luminousstickers #wallstickers #wallart #walldecor #childrenroom

A post shared by YoAccessories (@y20170501) on

How my daughter decorated her room with fairy lights. #childrenroom #fairylights #goodnights

A post shared by Daphne Chiang (@babycap) on

#almostperfect#kidsroom #cosmosroom#myboyswillbehappy#loveit#astronaut#spaceroom#spaceman

A post shared by Елена (@triptoamazonia) on

#children #childrenroom #glowinthedark #sticker #decal #wallart #wallartdecor #roomdecoration #babyroom

A post shared by Thamer Nasser (@dmdecals) on

Podoba Ci się ten wpis?
Udostępnij go!

Więcej aranżacji pokoi chłopięcych.

Jak zrobić pokój kosmonauty? [galeria zdjęć]
4.3 (85.71%) 7 votes

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest