Jak zrobić pokój sportowca? [galeria zdjęć]


Sport to zdrowie. W nowoczesnej formie – piłka nożna na konsoli, skoki narciarskie na komputerze, rzucanie oszczepem na tablecie i karate na smartfonie – to już raczej tylko rozrywka, ale wciąż na tyle atrakcyjna, że dziecko może zakochać się w jakiejś dyscyplinie, a w końcu zupełnie zwariować na jej punkcie. Nie powinno nikogo dziwić, jeśli pewnego dnia przyjdzie i zażąda „pokoju sportowca”.

Naszą rolą jest nie tylko uszczęśliwianie najmłodszych, ale i wspieranie ich wartościowych pasji. Drugie działanie stanowi przykład tego, że w życiu ważne są dodatkowe zajęcia oraz pielęgnowanie rzeczy, które się kocha. Pomagając dziecku wytrwać w zamiłowaniu do sportu, być może wychowamy kolejnego olimpijczyka! ????

Jak zrobić pokój sportowca?

Nie musimy nikomu tłumaczyć, że aranżacja pokoju chłopca będzie zależna od tego, jakiego sportu fanem jest dziecko. Jeśli kocha balet, wskazane będą kolory i dodatki lekkie, delikatne. Zasłonka z falbankami, biała siateczkowa firanka, taśmy ledowe z jednolitym światłem. Jeśli w głowie siedzi mu koszykówka, możesz pokusić się o postawienie w pokoju łóżka piętrowego lub wybudowanie antresoli, dzięki której łóżko będzie imitowało kosz. A jeśli to taniec wypełnia serce malucha, postaw na elementy związane z ruchem i ruch oddające.

Co będzie potrzebne do zrobienia pokoju małego sportowca?

  • farby (jeśli pokój ma imitować szatnię sportowców, możesz skusić się na łatwe w usuwaniu zabrudzeń farby Dulux: Nieskazitelna Biel oraz Serce Tybetu)
  • numery lub szablony numerów, wszak każdy sportowiec ma swój własny numer! ????
  • metalowa szafka, ewentualnie drewniana, ale wystylizowana na sportową
  • sportowy dywan lub wykładzina
  • worki do zawieszenia na wieszaczkach – zastąpią część półek i szafek
  • gadżety związane z daną dyscypliną sportu, np. uchwyty do mebli
  • plakaty z wydarzeniami i idolami

Pamiętaj, by gadżety, figurki i plakaty wybierać wraz z dzieckiem. Może się zdarzyć, że będzie się chciało z kimś wymienić lub nagle zmieni obiekt swoich zainteresowań, bo ktoś inny strzeli kluczowego gola, pobije rekord lub zdobędzie mistrzostwo.

Zainspiruj się:

Coolest design we have done for two boys. Sports room. #gracethomasdesigns #functionalandfabulousdesigns #sportsroom @stikwooddesign

A post shared by Michelle Troxell (@gracethomasdesigns) on

Para tu pequeño futbolista…⚽️⚽️⚽️ #dekora #footballroom #karlamonarrez

A post shared by Decoración De Interiores CLN (@dekora3) on

Done! #footballroom #footballboy #grassgreen

A post shared by José de Ruiter (@josederuiter) on

Car room with lots of fun details! Tag friends who ❤???? ???? Via Gehan Homes

A post shared by Decor For Kids™ | Home Decor (@decor_for_kids) on

Mor tok litt av med fotballeffektene ????⚽️ #gutterom #footballroom

A post shared by Anette (@ettenalu) on

Podoba Ci się ten wpis?
Udostępnij go!

Jak zrobić pokój sportowca? [galeria zdjęć]
Oceń ten artykuł

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest