Jak zrobić pokój wróżki dla dziewczynki? [galeria zdjęć]


Drogie panie – bo dzisiejszy wpis kierowany jest głównie do Was – która w dzieciństwie nie marzyła o byciu królewną lub wróżką? Której nie śnił się własny zamek, piękne suknie, zaczarowane pantofelki i skrzące się od brokatu skrzydełka? Która nie snuła planów o wyjściu za mąż za księcia z bajki i zamieszkaniu z nim w pąku róży?

Drodzy panowie – bo i dla Was mamy parę rad – czy jest taka dziewczyna, której podarowalibyście gwiazdkę z nieba, gdyby tego zapragnęła? Którą nosicie na ramionach nawet wtedy, gdy po ciężkim dniu w pracy jesteście przemęczeni, wiecie bowiem, że jej uśmiech wynagrodzi wszystko? Która zajmuje niewiele miejsca na świecie, a mimo tego jest dla Was całym światem?

W dzisiejszym wpisie przedstawiamy Wam – drodzy rodzice i opiekunowie małych księżniczek i wróżek – jak uszczęśliwić swoją gwiazdę i przygotować dla niej magiczny pokój wróżki. Gwarantujemy, że zapłata za ów niewielki remont będzie bezcenna.

Jak zrobić pokój wróżki dla dziewczynki?

Nie bez powodu wróżki i księżniczki kojarzone są z lekkimi akcesoriami i słodkimi, uroczymi kolorami. Przygotowując magiczny pokój, nie możesz o tym zapomnieć. Pomocne będą również wszystkie świecące i skrzące się dodatki: sreberka, brokat czy cekiny, a dalej: falbanki, puszki oraz frędzelki.

Do zrobienia pokoju wróżki potrzebujesz:

Wróżkowe akcesoria możesz dobierać i zestawiać dowolnie. Podczas ich wyboru pamiętaj o jednym: jeśli nie czujesz w danym przedmiocie magii lub nie jesteś jej pewien, nie bierz. Lepiej poszukać dłużej i przygotować pokój z największą starannością.

Powodzenia!

Zainspiruj się:

My #fairygirl with her #fairyplayset in her #fairyroom. #thisiswhathappylookslike ????

A post shared by PaigeT1 (@paiget1) on

✨Goodnight Beauty's ✨ #HomeDecor #FairyLights #BedRoom #Cozy #InteriorDesign #FairyRoom #RoomGoals

A post shared by ✨Flower ???? child✨ (@gypsy.flower.child) on

Three years ago Eddie and I painted our neice Arianna's room; getting ready for her arrival. I can't believe she's going to be a big sister in a matter of weeks now (hooray, double the neices, double the fun!). I've had the privilege to paint "baby sister's" room, and I'm really happy I can be there for my family and make these girl's rooms something special! ???? I still think Ari's fairy room was one of the most fun but most complicated room paints I've ever done. The leaf is chalkboard paint, there are tiny fairies hidden everywhere, and there is a huge silver fairy (which is very hard to photograph, because it's like magic and only appears with the light). ???? #fairyroom #girlsroom #lavender #fairy #faerie #treemural #throwback

A post shared by Katherine Stocking-Lopez (@lifeonemeraldlane) on

#bigbed #biggirl #canopy #fairyroom #roselights #next #lauraashley #mygirl #grownup #happy #allpink

A post shared by Amanda Ayres (@amandaayres) on

All done! Siena approves! #fairyroom #tree #painting

A post shared by Holly (@hmmholly) on

Eva Fiammetta's new room, still missing two little things but already in lurve!

A post shared by Michela (@chievrefolie) on

Spodobał Ci się wpis?
Udostępnij go!

 

 

 

Jak zrobić pokój wróżki dla dziewczynki? [galeria zdjęć]
5 (100%) 1 vote

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest