Wideo inspiracje: gadżety do łazienki


Łazienka powinna być pomieszczeniem urządzonym praktycznie, ale i z gracją. Najlepiej tak, by służyła codziennej higienie, jednocześnie zapewniając możliwość zrelaksowania się i wypoczęcia. Brzmi dobrze? Mamy nadzieję, że tak, bo przygotowaliśmy dla Ciebie pomysły na wykonanie łazienkowych gadżetów, które uprzyjemnią czas, a także uatrakcyjnią wnętrze. Złap je wszystkie. 😉

Na filmie zobaczysz:
1. Jak zachęcić dzieci do systematycznego mycia zębów? O tym dowiesz się już w pierwszej części filmu. Do przygotowania tego gadżetu potrzebujesz grubszej deski oraz emalii olejno-ftalowej w kolorze białym.
Na desce odrysuj kształt zęba, najlepiej miękkim ołówkiem. Wytnij wzór i oszlifuj wszystkie ścianki. Na koronie drewnianego zęba wywierć otwory. Gotowy stojak ząb wystarczy już tylko przemalować farbą i gotowe. Oryginalny stojak na szczoteczki na pewno spodoba się dzieciakom.
2. A może mata z deski tarasowej na podłogę? Wygląda efektownie, ale i zabezpiecza przed poślizgnięciem. Potrzebujesz desek tarasowych, bejcy w ulubionym kolorze oraz dwóch pasów parcianych. Deski przyłóż jedna obok drugiej i od tyłu połącz pasami parcianymi, przybijając je takerem.
3. Nietypowy mebel łazienkowy? Mówisz-masz! Posiadanie oryginalnego wyposażenia to wielka frajda dla właścicieli domu. Dzięki filmowie dowiesz się, jak wykonać szafkę na ręczniki, którą można przymocować do ściany. Do jej przygotowania potrzebujesz drzwiczek ażurowych, dekoracyjnych wieszaczków i bejcy w ulubionym kolorze.
4. Jak poradzić sobie z uporządkowaniem zabawek dziecka bezpośrednio przy wannie? Zamocuj przy niej drążek, na którym można powiesić haczyki z koszyczkami. Szybka, a zarazem efektowna dekoracja. Mało tego, bezpieczna dla dziecka!
5. Gustowna półka nad umywalkę? A jakże! Oto bardzo sprytny sposób na zagospodarowanie przestrzeni w małej łazience. Do przygotowania tego małego mebla potrzebujesz progu dębowego i kotwy. Na resztę pytań odpowiedzi udziela filmik.

Wideo inspiracje: gadżety do łazienki
5 (100%) 1 vote

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest