Lato 2017: Propozycje urządzenia balkonu!


Czy macie ochotę zerknąć na balkonowe aranżacje? Przygotowaliśmy dla Was garść inspiracji z uwzględnieniem cen poszczególnych produktów. Oto hity balkonowe nadchodzącego sezonu 2017. 

Balkon mały – własny, ale ciasny. Balkon duży – przestronny. Jaki by nie był to z pewnością miejsce, które warto, a nawet trzeba dobrze zaplanować. To przecież bardzo często uroczy zastępca ogródka, którego każdemu mieszczuchowi gdzieś w duszy brakuje. Balkonie, balkoniku – urządź się sam! Albo z naszą pomocą. Jeśli wolicie to drugie, to koniecznie zjedźcie przewijakiem myszy nieco poniżej.

Zaczynamy!

Opcja 1: Miejski balkon – w nowojorskiej odsłonie

Na aranżację tego balkonu składają się: fotele rattanowe za ok. 150 zł/1 sztuka, stolik z tej samej serii za 120 zł, a także kilka dodatków, które wpływają na komfort podczas wypoczynku:

Miękka poducha w dowolnym wzorze – u nas kwiaty:

A także parasol ogrodowy, szczególnie niezbędny w tych miejscach, gdzie brakuje cienia, nawet do godzin popołudniowych:

Dla kogo będzie skierowana taka aranżacja? Z pewnością sprawdzi się u rozczytanych leniuchów. Będą mogli rozsiąść się na fotelu, oprzeć nogi o stolik i w przyjemnym cieniu, przemierzać bezkres kolejnych stron ulubionej powieści. Ach, prawda, że przyjemnie?

Opcja 2: Prywatka na balkonie!

Co jest potrzebne do dobrej zabawy? Towarzystwo! A co zrobić, by każdy czuł się komfortowo podczas balkonowej imprezki? Wystarczy dobrać kilka składanych krzeseł, o takich:

Dołóżmy do tego stolik, grill elektryczny i koniecznie dużo imprezowych gadżetów. I jeszcze lampki, donica z chłodzącymi napojami, świeczniki, lampiony – to niezbędnik dobrej prywatki pod odkrytym niebem. Pamiętajcie, żeby zachować luz i wprowadzić do aranżacji dużo wakacyjnych kolorów.

Opcja 3: Osiedlowe SPA nie za miastem!

Prawda, że elegancko? Na takim balkonie można jeść pyszne śniadania, potem się poopalać i wieczorem, patrzeć na gwiazdy. Na tym balkonie można spędzać większość wakacyjnych dni! Wszystko za sprawą wygodnego leżaka, całkiem dużego stolika, krzeseł i nastrojowej roślinności.

Jeśli szukasz spokojnego kącika do relaksu, ale i miejsca, gdzie latem, będzie Ci naprawdę wygodnie to taka opcja aranżacji balkonu powinna być naprawdę trafiona. Ile kosztuje taki zestaw mebli?

Stolik to koszt około 200 zł:

Krzesła dostaniemy już za około 80 zł/sztukę:

Leżak możemy dobrać wedle uznania! Na wszelki wypadek, trzymajcie ten, ze zdjęcia:

Opcja 4: Ogródek dla aktywnych!

Małe mieszkania mają to do siebie, że zwykle mają też małe balkony. Ta zasada nie pomaga w uporządkowaniu przestrzeni, a jednak można sobie i z tym poradzić. Na tym balkonie, sprytnie zagospodarowano miejsce na rower, strefę do grillowania, wypoczynku i przechowywania. Co przyda się do takiej aranżacji? Dowolne krzesła, zadecydujcie sami, które będą najwygodniejsze!

Do tego: metalowy regał za stówkę:

Mały gadżet, który zawsze się sprawdza! Lampion, który ociepli każdą atmosferę:

I pojemniki za dyszkę, dla ekstremalnych zbieraczy i jednocześnie fanów porządku:

Na koniec jeszcze kilka inspiracji dla balkonowych freaków! Łapcie!

Lato 2017: Propozycje urządzenia balkonu!
5 (100%) 7 votes

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest