Najpiękniejsze akcesoria do Twojej sypialni


Sypialnia to najbardziej prywatny i osobisty zakątek w domu. Kiedy mieszkanie jest małe, często służy również za biuro i pokój dzienny. W przypadku kawalerki pełni rolę salonu. Bez względu na to, jaką funkcję otrzymała w Waszych mieszkaniach, macie obowiązek dbania o nią i pielęgnowania jej tak, jak ona dba o Wasz dobry sen i zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

W niniejszym zestawieniu znalazło się 14 przedmiotów, które udekorują Wasze sypialnie lub przysłużą Wam się swoją użytecznością. Albo spełnią obie funkcje naraz, bo kto powiedział, że przydatny gadżet nie może być ładny? Mamy nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie. 🙂

Aleją gwiazd…

Produkt dostępny w sklepie dekoori.pl

Gwiazdki nie przestają być modne już od paru lat. Pudełka, szklanki, pościele, dywany, tapety… No właśnie, tapety. One również przeżywają swój renesans, choć przez długi czas uważano je za coś okropnego i traktowano z równym wstrętem, co poklejoną sokiem ceratę przybitą pineskami do stołu w altanie. Obecnie połączenie gwiazdki + tapeta to prawdziwy hit sypialni!

Dream Your Dream

Produkt dostępny w Castoramie

Wybór zasłon to sprawa z pozoru łatwa. Z pozoru, ponieważ jest to produkt, który zostaje z nami na lata. Niby łatwo wymienić je na nowe, ale jak często rzeczywiście się to robi? Wobec tak ważnej, życiowej wręcz decyzji ;-), proponujemy Wam zasłony w kolorze pasującym do każdych wnętrz i z modnymi napisami. Wraz z gwieździstą tapetą stworzą niepowtarzalny zestaw!

Wieczny kalendarz

Produkt dostępny w sklepie galerialimonka.pl

Dzień powszedni kojarzy Wam się z urwaniem głowy i tysiącem spraw do załatwienia? Spokojnie, doskonale to rozumiemy! Rozwiązaniem problemów – przynajmniej częściowym – wydaje się przedstawiony powyżej kalendarz, który… nie zużywa się nigdy. Pineski są w rzeczywistości magnesami, a tafla kalendarza jest szklana, dzięki czemu marker może zostać starty w sekundę. To niesamowita oszczędność… w zasadzie wszystkiego.

Świetliste kule

Produkt dostępny w sklepie fromnord.pl

Jedną z najbardziej urokliwych dekoracji do sypialni, jakie potrafimy sobie wyobrazić, są różnego typu alternatywne źródła światła. Co tam lampy wiszące, co tam stojące i kinkiety! Kiedy sklepy oferują taśmy ledowe, łańcuchy i ozdobne kule, grzechem byłoby z nich nie skorzystać. Dobra wiadomość jest taka, iż pasują do wszystkiego.

Okiełznać zasłony

Produkt dostępny w Castoramie

Gdy obkupicie się już pięknymi zasłonami, wypadałoby je czymś okiełznać. Na tę okazję polecić możemy swoistego poskramiacza zasłon w kształcie serca, którego założycie celem unieruchomienia materiału, a potem ściągniecie, by dać mu chwilę odpoczynku i wolności. To jedna z subtelniejszych, a przy okazji użytecznych ozdób do sypialni.

Namalowałam Ci na ścianie serce

Produkt dostępny w sklepie dekoori.pl

Wnętrza lubią kolory, a ściany lubią obrazy, obrazki i plakaty. Biorąc pod uwagę oba te fakty, dobrze ozdobić sypialnię czymś, na co będzie się przyjemnie patrzeć. Proponujemy powyższą dekorację, która – dzięki barwie i ukazanemu symbolowi – wyzwala same pozytywne emocje.

Bezpieczeństwo to podstawa

Produkt dostępny w Castoramie

Hitem ostatnich lat jest sejf domowy, w który zaopatrzyć się może każdy, i to bez względu na stan konta. Innymi słowy: nie musicie być milionerami, posiadać sieci dochodowych sklepów ani wygrać w Lotto. Nawet jeśli sejf ma zwierać wyłącznie ważne dokumenty lub wyjątkowe pamiątki z przeszłości, warto się nim zabezpieczyć.

Godzina dobra na czytanie

Produkt dostępny w sklepie galerialimonka.pl

Połączenie książek z zegarem przywodzi na myśl czas wolny i porę dobrą na czytanie. Z tego względu niniejszy gadżet powinien stanąć właśnie w sypialni, gdzie w wygodnym łóżku i z kawką na tacy będziecie mogli oddać się wielogodzinnej lekturze. Mimo iż jest piękny, polecamy spoglądać na niego jak najrzadziej. Szczęśliwi czasu nie liczą! 😉

Świetliki w słoiku

Produkt dostępny w sklepie designforhome.pl

Urzekają nas sceny w filmach, na których dzieciaki lub zakochane pary łapią do słoików świetliki. Być może projektant powyższych lampionów oglądał te same produkcje co my, a może po prostu miał dobry pomysł i rewelacyjny gust. Lampiony wyszły eleganckie, spokojne, subtelne i absolutnie magiczne. Zajmując miejsce w Waszej sypialni, roztoczą w nią swój czar.

Herbatka do łóżka

Produkt dostępny w sklepie fromnord.pl

Opiekunowie w dzieciństwie zabraniali Wam jeść w łóżku? Nic nie szkodzi! Teraz jesteście dorośli i możecie robić, co tylko chcecie. Na długiej liście rzeczy niegdyś zakazanych, a obecnie praktykowanych, znajduje się leżenie na mięciutkich poduszkach, chrupanie maślanych ciasteczek i popijanie herbatki. Aby celebrować momenty wyzwolenia, proponujemy zaopatrzyć się w ów magiczny dzbanuszek z filiżanką.

Miłość w oprawce

Produkt dostępny w sklepie mr-gadzet.pl

Nie istnieje sypialnia bez zdjęć – nie wierzymy w to! Jeśli w Waszej brakuje fotografii, to tylko dlatego, że w roztargnieniu o nich zapomnieliście. Najszybciej i najmniej inwazyjnie rozwiążecie problem, wybierając na początek ramkę małą, elegancką i delikatną. Białą, z miłosnymi literami i miejscem na jedno szczególne zdjęcie – Wasze i osoby, zwierzaka lub rzeczy, którą kochacie. Uff, sytuacja opanowana! 😉

Folklor bliski sercu

Produkt dostępny w sklepie dekoori.pl

Jedną z pożądanych cech sypialni jest przytulność. Zapewnisz ją, wprowadzając do pomieszczenia akcenty kolorowe, żywotne i urokliwe. Dobrym pomysłem jest seria gadżetów folklorystycznych, z których do sypialni najbardziej pasuje poduszka. Będzie tak blisko Waszych twarzy, że na stałe przyklei do nich uśmiech!

For My Precioussss

Produkt dostępny w sklepie designforhome.pl

Czego nie może zabraknąć w sypialni żadnej kobiety? Pudełka na biżuterię! Im piękniejsze i dokładniej wykonane, tym lepiej będzie się w nim prezentowała złota, srebrna, koralowa, bursztynowa… każda kolekcja. Nie można również zapomnieć, by skrzyneczka była wyposażona w lustro.

Troszkę poczytam i idę spać

Produkt dostępny w sklepie mr-gadzet.pl

Na koniec zostawiliśmy gadżet idealny dla nocnych czytelników – lampkę, która służy jednocześnie za stojak na książkę i alternatywę zakładki. Najpierw w jej świetle zgłębia się przygody bohaterów zaklętych na kartach, a potem odkłada książkę na górę, tworząc domek. Rewelacja!

Podobało Ci się zestawienie dekoracji do sypialni?
Nie zapomnij udostępnić go znajomym!

Najpiękniejsze akcesoria do Twojej sypialni
5 (100%) 9 votes

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest