Obowiązkowe akcesoria domowe dla miłośników kotów – część pierwsza


Nie wiemy jak Wy, ale my nie ufamy osobom, które nie lubią zwierząt, a już w szczególności podbijających serca (od zawsze) i internet (od paru lat) kotów. Dla wszystkich, którzy podzielają nasz sceptycyzm, przygotowaliśmy zestawienie obowiązkowych akcesoriów do domu dla kociarzy. Koniecznie sprawdźcie, czego Wam jeszcze brakuje!

W poszukiwaniu gadżetów przejrzeliśmy wiele stron. Wybraliśmy przedmioty, które spodobały nam się najbardziej i których lokalizację udało się ustalić. Jeśli jesteście zainteresowani zakupami, wystarczy rzucić okiem pod daną fotografię. Tylko uwaga: nie wydajcie całych oszczędności. Coś musi zostać na karmę dla kota. 😉

All You Need Is Love… & a Cat!

Produkt dostępny w Castoramie

W erze plakatów, kubków, koszulek i dokładnie wszystkiego z napisem „Keep Calm &…” udało nam się znaleźć alternatywę. Jest nią stare dobre „All You Need Is Love”, do którego oczywiście został doklejony nasz ulubieniec – puchaty i sprężysty kot. Taki obrazek powiesilibyśmy już na wejściu, a Wy?

Miska dla kota musi być pełna

Produkt dostępny w sklepie designforhome.pl

Pamiętajcie, że akcesoria człowieka są wspólne, ale przedmioty należące do kota – tylko jego. To dlatego w zestawieniu zdecydowaliśmy się ukazać coś, co możecie podarować mu w prezencie, aby obłaskawić pupila i zneutralizować jego focha powstałego w wyniku podania karmy z wołowinką, gdy miał ochotę na kurczaka. A na drugi raz uważajcie!

Bezpieczne zmywanie z kotem w tle

Kiedy już wszyscy zjedzą, przychodzi czas na pozmywanie naczyń. Aby nie uszkodzić pierścionka, kociarz może powiesić go na kocim ogonku. Nie tym prawdziwym – ruchliwym i nieprzewidywalnym – oczywiście. Zamiast niego proponujemy użyć niniejszego gadżetu, który przysłuży się także jako stojaczek na codzienną biżuterię.

Podpórka pod książkę… o kotach!

Produkt dostępny w sklepie designforhome.pl

Wolny czas może upływać człowiekowi na zabawie z kotem, głaskaniu go, dawaniu mu smakołyków lub czytaniu książki, oczywiście również o kotach. Kiedy już trzeba będzie ją odłożyć, a w domu brakuje regału – ważniejsze bowiem było wolne miejsce na drapaki – z pomocą przybędzie Wam tematyczna podpórka.

Wejdź i rozgość się w mym kocie. To znaczy domu!

Produkt dostępny w sklepie galerialimonka.pl

Miłość do kotów powinna być oznajmiana wszem i wobec, a także jasno i w jak najprostszej formie. W domu można manifestować ją już na wejściu, witając domowników i gości tematycznym wieszakiem. Takie to proste, prawda?

Obrazek z kotem zawsze na czasie

Produkt dostępny w Castoramie

Na początku zestawienia zaprezentowaliśmy Wam obraz-deseczkę z popularnym hasłem, teraz zaś pora na obrazek-plakietkę informacyjną, która jasno określa zasady: w tym domu rządzi kot! Niech wie o tym każdy, kto przekracza próg, i nie próbuje burzyć jedynej słusznej hierarchii.

Na deser wino w kieliszku z kocim znacznikiem

Produkt dostępny w sklepie mykitchen.pl

Po całym dniu pracy i trudów nadchodzi wieczór. Zapraszacie znajomych, lejecie wino do pięknych kieliszków, pijecie… i nagle pojawia się problem. Który było czyje?! Kłopotliwej sytuacji unikniecie, oznaczając kieliszki kolorowymi kotami zawiniętymi wokół nóżki. Tymczasem wokół Waszej nogi zawinięty będzie kot żywy, upraszający się o pieszczoty.

Lodowe koty na upalne letnie dni

Produkt dostępny w sklepie designforhome.pl

Foremki na ciastka to coś fajnego, ale spodziewanego. Tego lata warto postawić na nowy gadżet – foremki do lodów, które pozwolą Wam jedną ręką głaskać żywego kota, a drugą trzymać lodowego. Pyszne i piękne w jednym!

Kotowatych ciasteczek nigdy dość!

Produkt dostępny w sklepie mykitchen.pl

Podczas gdy koty jedzą kocie ciasteczka, ludzie mogą raczyć się kotowatymi. Wyciętymi dzięki foremkom w kształcie kotów przybierających różne pozycje. Jedno jest pewne: pokochają je nie tylko dzieci!

Prysznic z kotami lubiącymi wodę

Produkt dostępny w Castoramie

To w ogóle istnieją koty, które lubią wodę i pluskanie się w niej? Można tak powiedzieć. Jeśli są rysunkowe i znajdują się na zasłonce prysznicowej – nawet kochają. Wasza łazienka odwzajemni ich uczucie, bo oprócz tego, że dodadzą jej uroku, woda już nigdy nie rozchlapie się na kafelki.

Koty słodsze od czekolady

Produkt dostępny w sklepie galerialimonka.pl

Co za dużo ciastek, to niezdrowo – każdy o tym wie. Czasem dla odmiany potrzebna jest… czekolada. Oczywiście najlepiej wykonać ją samodzielnie i nadać pralinkom odpowiedniego, a więc kociego kształtu. Gwarantujemy, że zniknie z talerza szybciej, niż się spodziewacie. 😉

Spodobało Ci się nasze kocie zestawienie akcesoriów do domu?
Udostępnij je innym!

Obowiązkowe akcesoria domowe dla miłośników kotów – część pierwsza
5 (100%) 1 vote

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest