Polskie skrzynki na listy i amerykańskie Mailboxes – inspiracje


Dlaczego obecnie piszemy tak mało listów? Przecież to taka piękna tradycja. Pamiętasz pewnie te czasy, kiedy w oknie lub przed domem wyczekiwałeś listonosza, który miał Ci doręczyć list od koleżanki wypoczywającej nad morzem. Kolorowe, wakacyjne kartki naprawdę cieszyły. Do listów można było przecież wracać po latach, wspominać stare miłości, nieprzemijające przyjaźnie. Czy masz odwagę powrócić do tych czasów? Jeśli tak, to proponujemy rozpocząć od przygotowania oryginalnej skrzynki na listy! Do takiego „pudła” znacznie milej będzie się zaglądało!

Polska skrzynka na listy prezentuje się zwykle podobnie – ma czerwony lub brązowy kolor, jest prostokątna, wykończona na górze klapą, którą otwiera się podczas wrzucania listów. Ładna, ale… szału nie ma – można by rzec bez zbędnego gawędzenia. Amerykańska mailboxes to jest dopiero coś. Skrzynki prezentują się tutaj bardzo oryginalnie, zdobią wejście do domu i przywołują pamięć starego, dobrego kina, gdzie fabuła wzorowana była na latach 70. i 80.

Postanowiliśmy przyjrzeć się światowym skrzynkom, by przygotować dla Was garść inspiracji. Mamy nadzieję, że udało się wymuskać coś dla obecnych i przyszłych listo-maniaków.

Bulldozin' the mail. #thingsyouseeonyourmorningwalk #mailboxes #caterpillar #bluelake

A post shared by Kathy Lynch (@lynchthekathy) on

#mailbox #mailboxes #merica #americanmailboxes #usa #postal

A post shared by Mailboxes of America (@americanmailboxes) on

So cute! #mailboxes #mailbox #cottagestyle #cottage #flag#fourthofjuly

A post shared by TinyCottageLife (@tinycottagelife) on

#mailboxes #florida #palmbeachshores

A post shared by Beverly Larson (@beverlyjenl) on

Fishing for mail? #thingsyouseeonyourmorningwalk #sayyestomichigan #puremichigan #hooklinesinker #mailboxes

A post shared by Kathy Lynch (@lynchthekathy) on

In the first week I arrive at a new town/city I am staying, I like to join the library, read the local community paper and walk around the streets to orientate myself. I love collecting photos of quirky or creative mailboxes and garden features as I wander. Here are some examples. I would love to see a collection from your town under the hashtag #quirkymailboxes #slowtravel #mailboxes #creatives #quirkyart #seetheworld #nomads #exploretheworld #travelblogger #travelphotography #seeaustralia #instatravel #wandering #wanderingphotographers #exploretheworld #creativecommunity #instaaustralia #gardenart #nomadiclife #nomad #digitalnomad #womentravel #solotravel #instart #travelart #australia #globetrotter #discovertheworld #wanderer #wanderers

A post shared by belinda (@bbillustrationsart) on

#barrlakestatepark #coloradoparksandwildlife #mailboxes #unique

A post shared by Barr Lake State Park (@barrlakestatepark) on

#mailboxes. New mailbox found in town..

A post shared by sandy (@sandymccluskey) on

Życzymy powodzenia w pisaniu i odbieraniu listów! Z pozdrowieniami: Domifikacje

Polskie skrzynki na listy i amerykańskie Mailboxes – inspiracje
Oceń ten artykuł

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest