Pączkowe dekoracje do domu na tłusty czwartek – 11 inspirujących filmików


Tłusty czwartek to święto, którego nie trzeba przedstawiać nikomu. Ruchome, każdorazowo posiadające inną datę, jest najsłodszym i najbardziej wyczekiwanym przez łasuchów dniem w roku. Ociepla i umila końcówkę zimy, jak nic innego.

W tym roku – ponieważ od paru lat panuje moda na bycie fit, poza tym nasz serwis posiada tematykę wnętrzarską – proponujemy wam jeden z największych przysmaków tłustego czwartku, czyli pączka. Serwujemy go jednak… w nieco innym wydaniu. Niskokalorycznym, odtłuszczonym i pozbawionym niezdrowych cukrów. Może i nieco mniej aromatycznym, ale wciąż wizualnie smakowitym i mięciutkim.

Sprawdźcie nasze…

…pączkowe dekoracje domu na tłusty czwartek!

Specjalnie dla was wykopaliśmy z sieci 11 pyszniutkich, wciąż jeszcze gorących pomysłów na dekoracje do domu DIY z pączkiem w roli głównej. Częstujcie się śmiało, nawet jeśli jesteście na diecie odchudzającej!

Plakat z pączkami

Naszym wyborem numer jeden jest dekoracja prosta, idealna na rozgrzewkę – plakat. Nie wymaga szczególnych uzdolnień plastycznych ani kupowania wymyślnych ozdóbek. Liczy się w niej przede wszystkim entuzjazm i gotowość na dobrą zabawę.

Poduchy donuty – wersja pierwsza

Drugą propozycją jest dekoracja nieco większa, bardziej spektakularna, trójwymiarowa, a przede wszystkim cudowna w dotyku. Wymaga minimalnych umiejętności krawieckich i zachowania zimnej krwi w obliczu igieł.

Poduszki pączki – wersja druga

Druga wersja pączuszkowych poduszek jest prostsza i mniej puchata, za to wciąż urocza i atrakcyjna wizualnie. Wywoła westchnięcie u domowników, wzbudzi zazdrość gości, a także doskonale zaprezentuje się na instagramowym zdjęciu, które zupełnie przypadkiem wrzucicie na portal w tłusty czwartek.

Poduchy z pączkiem – wersja trzecia

Trzecia wersja poduszek z pączkami?! Owszem, bo nie każdy lubi szyć. W tym instruktażu zobaczycie, jak można ją wykonać z gotowanych materiałów: jednobarwnej podstawy i zamówionego w internecie szablonu.

Talerze z pączkami

Było coś dla miłośników salonu i sypialni, pora na kuchennych freaków. Dla nich z czeluści Youtube wykopaliśmy nietuzinkowe pączuszkowe talerze, na których aż żal będzie jeść, by nie przykryć pięknego obrazka. Nie ma się jednak co martwić – są proste w wykonaniu, więc można ich zrobić dużo, a potem na jednym jeść, na resztę patrzeć.

Obraz pełen pączków

Czas opuścić kuchnię i wrócić do salonu. Niniejsza dekoracja jest jedną z łatwiejszych do wykonania, jeśli w ogóle nie najłatwiejszą. Wymaga minimum środków i zero umiejętności plastycznych. Choć przeważnie mówi się, że „wystarczą chęci”, gdy chce się kogoś pocieszyć, w tym wypadku naprawdę wystarczą jedynie chęci.

Łańcuch ścienny z pączkami

Jeśli obraz i plakat was nie przekonały, albo wprost przeciwnie – przekonały tak bardzo, że chcecie więcej, w tym punkcie serwujemy wam łańcuch na ścianę. Oczywiście z pączkami w roli głównej. By go wykonać, trzeba polubić się z wycinankami i ozdabianiem kolorowego papieru. Nic prostszego!

Mięciutkie pączusie wielofunkcyjne

Ten rodzaj ozdoby trudno jednoznacznie nazwać, pączki bowiem występują w wielu funkcjach naraz. Ogrzeją dłonie w zimie, zawisną na ścianie jako trójwymiarowy obraz, będą służyć jako mała poduszeczka, zabawka dla psa, a także bombka. Obejrzyj i sam zdecyduj, jak je wykorzystać.

Pączek USB

Na naszej liście nie mogło zabraknąć gadżetu dla geeków. W wydaniu pączkowym proponujemy wam ozdobne USB, na którym przeniesiecie ciężkie dane, choć sam łakoć nie będzie ciężkostrawny. Pączek-ideał!

Pączkowa kompilacja ozdób do pokoju

Jeśli jeszcze wam mało – a mamy nadzieję, że tak – proponujemy randkę z pączkowymi maleństwami, które udekorują każde wnętrze. Znajdzie się tu tacka, zawieszka, podstawka pod kubek i pokrywka eleganckiego pudełeczka.

Zbiór dekoracji domowych z pączkiem na tapecie

Ostatnia już propozycja to kilka pączkowych ozdób, które można zastosować w pokoju dziecka, nastolatka lub szalonego miłośnika słodyczy. Kilka pomysłów zostało powielonych, ale wykonanych nieco inaczej. W skrócie: do wyboru, do koloru.

Pączkowe dekoracje do domu na tłusty czwartek – 11 inspirujących filmików
5 (100%) 1 vote

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest