Pomysłowe akcesoria, których nie może zabraknąć w Twoim domu


Domy i mieszkania to nasze gniazdka, azyle i przestrzenie bezpieczeństwa. To do nich wracamy po długich godzinach pracy, w nich spędzamy większość życia, a także myśl o nich wprawia nas w dobry nastrój, gdy znajdujemy się gdzieś daleko i jest nam smutno. Wobec tak ważnej roli, jaką dom zajmuje w naszym życiu, jesteśmy mu winni uwagę. W jaki sposób ją okazywać? Regularnym sprzątaniem, przedstawianiem go naszym znajomym, a także – i przede wszystkim – pięknymi prezentami wnętrzarskimi! 😉

Każdy człowiek lubi otaczać się pięknem, co oznacza również upodobanie do zamieszkiwania w zadbanych i ciekawych wnętrzach. Nie każdy jednak ma czas na przeglądanie setek stron internetowych z inspiracjami i przemierzanie tysięcy sklepów oferujących akcesoria. Właśnie dla takich osób przygotowaliśmy domowy niezbędnik, w którego skład weszły dekoracje domowe atrakcyjne wizualnie, ciekawe, oryginalne, pomysłowe i zaskakujące.

Lepszy wróbel w garści niż…

Produkt dostępny w sklepie mr-gadzet.pl

…kanarek przy kluczach? Nic bardziej mylnego! Brelok z żółtym ptaszkiem pozwoli Ci szybko znaleźć klucze zarówno w torebce (trudno nie poczuć takiego kształtu pod palcami), jak i w domu (żywa barwa przykuwa wzrok). Ma to oczywiście także słabe strony – jeśli się spóźnisz, będziesz musiał znaleźć nową wymówkę, bo stare dobre „zapodziały mi się gdzieś klucze” nie zadziała. 😉

Nie zapomnij o tym, żeby pamiętać!

Produkt dostępny w sklepie designforhome.pl

Zapominalstwo i gapiostwo to problemy ludzi XXI wieku. Jeśli pracujesz na dwa etaty, a w międzyczasie zajmujesz się domem, dziećmi, chorym partnerem i tysiącem innych spraw, nic dziwnego, że potrzebujesz notatników i kalendarzy, by nie stracić głowy. Dodatkową pomocą – jak zwanym „life hackiem” – może okazać się niniejszy gadżet, który ustawisz w każdym pokoju i zapiszesz najważniejsze zadania do wykonania.

Kiedy zabawa się skończyła…

Produkt dostępny w sklepie mr-gadzet.pl

W domu małżeństwa – zwłaszcza świeżego – śmieszne akcesoria i dekoracje to podstawa. Gdy w powietrzu unosi się lekka atmosfera pełna endorfin, ciężkie i ciemne drewniane meble wydają się nie na miejscu. Jeśli już je macie, warto przełamać ich powagę czymś drobnym i żartobliwym. Jeśli zaś jeszcze ich nie kupiliście, weźcie na wstrzymanie. Na pewno znajdziecie coś, co będzie bardziej pasowało do zabawnej wycieraczki przed wejściem.

Dzień za dniem, wciąż naprzód

Produkt dostępny w sklepie fromnord.pl

Czasami trudno zapamiętać, jaki dzień był wczoraj, jaki jest dziś, a jaki będzie jutro. Nie wspominając już o czynnościach, które w owych dniach należy wykonać! Nieocenioną pomocą są wszelkiego rodzaju notatniki i kalendarze, które obecnie można dostać również w formie tabliczki na ścianę. Nie tylko pomoże Ci ona zorganizować życie, ale również ozdobi ścianę.

Karmnik dla miłośników aranżacji wnętrz

Produkt dostępny w sklepie fromnord.pl

Ten produkt nakarmi zmysły każdego fascynata tematyką wnętrzarską. Niewielkie domki ze świeczkami zawieszone na suficie, lampie, meblach czy roślinach rozświetlą i ozdobią salon oraz sypialnię. Mało tego, zadbają o romantyczny nastrój i odświeżą mieszkanie. Czego chcieć więcej?

Więcej miłości trzeba – aha, aha – tak trzeba nam!

Produkt dostępny w Castoramie

Po kilku latach użytkowania przedstawionej wcześniej wycieraczki z zabawnym napisem „Game Over” – gdy włosie pójdzie w ślad pamięci o ślubie i trochę się wytrze – możesz śmiało wymienić ją na inną. By sąsiedzi lub partner nie pomyśleli, że coś jest nie tak, bo spod drzwi zniknął ważny symbol, wybierz motyw serca.

Czystość to podstawa!

Produkt dostępny w sklepie designforhome.pl

W ładnie ozdobionym domu żyje się milej, jednak żaden dom nie stanie się ładny, póki na szafach zalega kurz, a przez salon – jak w westernach – przetaczają się podejrzane suche kłębowiska. Sprzątanie własnego królestwa możesz zacząć od zadbania o „ognisko domowe” – kominek. Po zakończeniu prac nie musisz chować sprzętu do szafy, sam w sobie bowiem stanowi element dekoracyjny.

Więcej domu w domu

Produkt dostępny w Castoramie

Nie ma to jak sugestywny wieszak znajdujący się na ścianie zaraz przy wejściu. Co najbardziej kojarzy się z domem? Nikt nie wpadnie na to, że właśnie dom, dlatego naszym zdaniem to genialny gadżet.

Czas płynie nieustannie

Produkt dostępny w sklepie mr-gadzet.pl

Kiedy czujesz, że czas płynie zbyt szybko, a wręcz przelewa Ci się przez palce… dostosuj się do niego! Ozdób swój dom gadżetem w surrealistycznym stylu Salvadora Dali. Gwarantujemy, że Twoi goście będą co chwilę zerkać na zegar, choć wcale nie po to, by uciec do siebie.

Aromaterapia domowa

Produkt dostępny w sklepie designforhome.pl

Ładny dom to taki, który prezentuje się pięknie w każdym sensie, także zapachowym. W niniejszym zestawieniu umieściliśmy naszą ulubioną wanilię, choć wybór jest oczywiście dużo większy. Śmiało testuj sam!

Gazeta – relikt XX wieku?

Produkt dostępny w Castoramie

Według słownika relikt to „coś, co pochodzi z minionej epoki i przetrwało do dziś w niezmienionej formie”. Do gazety pasuje jak znalazł! W erze internetu korzysta z niej coraz mniej osób, ale nadal znajduje swoich miłośników. Grupa fascynatów stylem vintage z kolei używa gazet na swoje własne, nowatorskie sposoby. Jednym z nich jest przerabianie gazet na plakaty – łączenie starych stron z nowymi obrazkami. Nas to przekonuje, a Ciebie?

Made in home, made with love

Produkt dostępny w sklepie fromnord.pl

Drewniana deska do krojenia to produkt nie tylko funkcjonalny, ale również ozdobny. Gdy wygląda równie atrakcyjnie, co zaprezentowana powyżej, można ustawić ją w salonie lub na przedpokoju, gdzie wejdzie w skład domowego stroiku. Ponadto deska może służyć jako półka, tacka do chleba, patera na ciastka lub podstawka pod laptopa, gdy musisz na chwilę przenieść się do łóżka. Niech poniesie Cię fantazja!

Będąc daleko od domu, noś go w sercu…

Produkt dostępny w sklepie mr-gadzet.pl

…i kieszeni. Nic bardziej nie przypomni Ci o ciepłym i czekającym na Ciebie domu, niż metalowy brelok symbolizujący go. Jeśli jest Ci źle, przytrzymaj domek w dłoni i rozgrzej. O, właśnie tak. Od razu lepiej! 🙂

Jeśli spodobało Wam się niniejsze zestawienie akcesoriów do domu, koniecznie udostępnijcie je znajomym!

Pomysłowe akcesoria, których nie może zabraknąć w Twoim domu
5 (100%) 4 votes

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest