Wideo inspiracje: dekoracje na balkon!


Lato w pełni, zatem korzystajmy z uroków przebywania na świeżym powietrzu. Przyjrzyjmy się swojemu balkonowi, może jeszcze w tym sezonie uda się nad nim popracować? Dzisiaj, mamy dla Was kilka pomysłów na udekorowanie tej przestrzeni. Nie czekajmy ani chwili, wyjdźmy na balkony!

Kiedy nadchodzi wiosna, zwykle mamy mnóstwo pomysłów na dekorację balkonu. Planujemy dobór kwiatów, odmalowywanie ścian, zakup mebli. Potem, nadchodzi lato, czas ucieka, a nasz balkon pozostaje w niezmienionej kondycji i z nadzieją na lepszy sezon. Pora zadziałać, a my jak zwykle postaramy się pomóc.

W tym filmie dowiesz się jak:
1. Udekorować ścianę balkonu za pomocą drewnianych desek i doniczek, które na nich zamocujesz. To naprawdę gratka  dla fanów kwiatowych piękności i drewnianych konstrukcji. Uwaga, z wykonaniem tej dekoracji poradzą sobie także babeczki!

2. Sprawić sobie oczko wodne w donicy. Jedno z najprostszych i najtańszych rozwiązań. Do wykonania takiego oczka potrzebujemy wyłącznie donicy, kilka płaskich kamieni oraz roślinki wodne. Naprawdę, nawet na balkonie można usłyszeć szum wody i poczuć się jak na wakacjach!

3. Wykonać ciekawą podstawkę pod donicę – potrzebujemy tylko dwukolorowych lin oraz mocny klej!

4. Ze starek szpuli można wykonać stolik? Można i nie jest to wcale trudne. Potrzebna będzie farba, lakier, papier ścierny! Stoliki ze szpuli są wyjątkowo piękne!

5. Przygotować lampiony ze słoiczków i sznura jutowego! Te ostatnie dekoracje to nasz zdecydowany faworyt!

Prawda, że z tymi dekoracjami balkon będzie wyglądał dużo ładniej! A kto wie, może uda się w ten sposób przedłużyć na nim wakacyjny nastrój! Powodzenia

 

Wideo inspiracje: dekoracje na balkon!
5 (100%) 1 vote

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest