Wideo inspiracje: domowe gry


Znudziły Ci się popularne gry planszowe? Nie ma problemu. Przygotowaliśmy dla Ciebie autorskie pomysły na samodzielnie wykonane gry do domu i ogrodu. Dzięki nim spędzisz czas twórczo, ciekawie i wesoło.

1. Gra Jenga, czyli układanie drewnianej wieży. Do jej wykonania potrzebujesz kantówkę, z której przytniesz równiej wielkości klapki. Po oszlifowaniu każdego elementu możesz rozpocząć zabawę. Kto ułoży wyższą wieżę?
2. Gra Kerplunk to zabawa mało znana, ale każdy poradzi sobie ze zrozumieniem jej zasad. Wykonasz ją z materiałów łatwo dostępnych: siatki, kolorowych piłek oraz patyczków. Zasady gry są bardzo proste, a jednocześnie każda z rozgrywek potrafi przynieść salwę śmiechu. Chcesz się przekonać?
3. Trzecią grą w filmiku jest tenisowa bramka. Do wykonania szkieletu bramki potrzebujesz kantówkę, wałki oraz farby oraz elementy łączeniowe do drewna. I oczywiście piłki tenisowe. To idealna gra na słoneczne popołudnia.
4. Gra 4 w linii to kolejna propozycja, którą można wykonać przy użyciu drewnianych materiałów. Gra należy do logicznych i strategicznych, przez co można grać w nią godzinami. Zwycięża ta osoba, która jako pierwsza ułoży 4 jednokolorowe deseczki w jednej linii. Jeśli chcesz wygrać, będziesz musiał się nieco wysilić, ale warto.
5. Gra zręcznościowa – propozycja dla tych, którzy lubią dobrą rywalizację. Grę wykonasz na drewnianej kantówce przy użyciu metalowego pręta. Świetna alternatywa dla nieokreślonej liczby graczy, a także wspaniała zabawa nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych.

Wideo inspiracje: domowe gry
5 (100%) 1 vote

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest