Wideo inspiracje: eleganckie organizery, uchwyt na ręcznik, autorskie świece i…


Zbliża się weekend, czas więc na kolejne łatwe i przyjemne wyzwanie typu DIY. Tym razem zajmiemy się łazienką, w której zazwyczaj królują dodatki kupowane w sklepach. Udowodnimy, że tak być nie musi. Dzięki zaprezentowanym w filmiku poradom pomieszczenie nabierze świeżości, a część gotowych akcesoriów zostanie zastąpiona lepszymi, bo wykonanymi samodzielnie – z pasją i pomysłem.

Z łazienki korzystają wszyscy domownicy. W przeciwieństwie do salonu czy jadalni jest ona jednak pomieszczeniem tak bardzo kojarzonym z funkcjonalnością, że nie od razu przychodzi nam do głowy pomysł na zmienianie jej aranżacji. Przez ów fakt sezonowym modom ulegają wszystkie pokoje w mieszkaniu, tylko nie ona. Warto to zmienić!

Wbrew pozorom łazienka jest bardziej reprezentacyjna niż chociażby kuchnia, którą dekoruje się i dopieszcza chętniej, częściej. Zaglądają do niej przecież nie tylko mieszkańcy domu, ale i goście. Czasem wielokrotnie podczas jednej wizyty. Zadbanie o jej oryginalność będzie zatem leżało w naszym interesie.

W łazienkowej paczce piątkowo-wiralowej znajdziecie:

  1. Eleganckie organizery, które stworzycie dzięki niewykorzystanym, zalegającym w szafie słoikom i świecznikom oraz dowolnym ozdobom. Elementy te połączycie za pomocą kleju na gorąco. Przydadzą się także nożyczki.
  2. Uchwyt na ręcznik ze sznurka, czyli nieoczywisty patent na oczywisty gadżet łazienkowy. Do jego wykonania potrzebny jest sznurek, metalowe obejmy i klej. Rozwiązanie genialne w swej prostocie.
  3. Romantyczne i pachnące autorskie świeczki. Wykonacie je, przetapiając resztki świeczek posiadanych w domu. Gorącemu płynnemu woskowi nadacie nową formę np. dzięki zużytym puszkom po napojach. By pachniały, dodajcie do niego kilka kropel olejku zapachowego. To jeden z najprzyjemniejszych sposobów na samodzielne urządzenie domowego SPA.
  4. Półki z… rury kanalizacyjnej? Tak! Oryginalny pomysł wymaga większych umiejętności technicznych, a także posiadania specjalistycznego sprzętu. Jesteśmy jednak przekonani, że z wyzwaniem poradzi sobie każdy uparty i skupiony na efekcie majsterkowicz, bez względu na płeć.
  5. Pojemnik na szczoteczki w kształcie dinozaura, idealny dla dzieci. Do jego wykonania potrzeba ulubionej postaci – np. bajkowej – naszego dziecka, a także wiertarki i/lub nożyczek. Jeśli do tej pory maluch miał problem z motywacją do mycia zębów, dzięki temu trickowi rozwiążecie go raz na zawsze!

I jak? Zaczarujecie swoje łazienki?

Będzie nam miło, jeśli udostępnicie ten wpis.

Wideo inspiracje: eleganckie organizery, uchwyt na ręcznik, autorskie świece i…
5 (100%) 1 vote

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest