Wideo inspiracje: Jak udekorować okno?


Przed tym pytaniem prędzej czy później staje każdy właściciel domu lub mieszkania. Co zawiesić w oknie, by prezentowało się ładnie zarówno od strony pomieszczenia, jak i z zewnątrz? Oto kolejny poradnik, w sam raz na weekend!

Widok z okna to jednocześnie nasz widok na świat. Warto zatem, aby i samo okno było ładnie zaaranżowane. Może w nim zawisnąć firanka, zasłonka lub roleta, ale można także skorzystać z alternatywnych pomysłów na jego dekorację. Oto, co znajdziecie w filmiku:

  1. Jak udekorować okno za pomocą sznurka i gwoździków? Wystarczy małe gwoździki wbić w ścianę dookoła wnęki okiennej, a następnie przepleść nić według schematu, który znajdziecie pod filmem. W rezultacie zyskujemy naprawdę okazałą dekorację.
  2. Kwiaty w dekoracyjnych donicach to niezbędnik parapetu. Na filmie zobaczycie, jak przygotować doniczkę oplecioną sznurkiem. Aby zyskała charakter, można ją przemalować farbą. Finalnie roślinka prezentuje się w takiej donicy fenomenalnie, a otoczenie okna zyskuje nieco egzotyczny charakter.
  3. Kwiatki z rolek po papierze toaletowym? To naprawdę może się udać. Rolkę wystarczy przeciąć na wąskie ruloniki, przemalować na biało oraz zielono, tak jak jest to zaprezentowane na filmie. Do tego dokładamy zielony patyczek na szaszłyki i kleimy poszczególne elementy. Przygotowany kwiatek umiejscowiony np. w wąskim wazoniku, do którego wsypiemy piasek, prezentuje się bardzo uroczo. Może być także dekoracją okna w pokoju dziecka.
  4. Wianek z grubego sznura jutowego? O tak! To nasz faworyt, jeśli chodzi o ten film. Prawda, że wygląda przepięknie?
  5. Girlanda zawieszona w oknie pokoju malucha to prosta i urocza dekoracja. Czego potrzeba, by ją wykonać? Właściwie tylko gałązki i kolorowych filcowych podkładek. Nie masz pomysłu, jak spędzić z dzieckiem deszczowy weekend? Spróbuj wykonać tę dekorację. 😉

Wideo inspiracje: Jak udekorować okno?
5 (100%) 1 vote

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest