Wideo inspiracje: przegródki do szpilek, szuflada pod łóżko, stojak na bransoletki i…


Bez względu na wiek, płeć, zainteresowania i tak dalej, wszyscy jesteśmy mniejszymi lub większymi gadżeciarzami. Jedni nie mogą bez nowości z konsumenckiego świata żyć, inni ograniczają się do minimum, ale owo minimum szanują, dbają o nie i pielęgnują przez lata. Bez względu na to, do której grupy się zaliczacie, przydatne na Wasze „przedmioty szczególnej uwagi” okażą się różnego rodzaju… organizery! Przejrzyjcie naszą piątkowo-wiralową paczkę i zadecydujcie, na zrobienie których warto się skusić.

Mając na uwadze mnogość rodzajów przedmiotów, jakie możecie chcieć schować i uporządkować, zadbaliśmy o to, by w paczce znalazły się organizery różnej wielkości. Znajdziecie tam więc drobny stojaczek na ulubioną biżuterię, ale i sporych rozmiarów szufladę zajmującą całą wolną przestrzeń pod łóżkiem.

Do wykonania większości zaprezentowanych organizerów potrzebne są specjalistyczne narzędzia, które znajdziecie w domowej skrzynce z narzędziami lub garażowym warsztacie. Jeśli z żadnej z tych pomocy nie możecie skorzystać, nie martwcie się, sąsiedzi na pewno użyczą Wam swoich „zabawek”. 🙂 Możecie również poprosić ich o pomoc, jeśli boicie się podejść do któregoś z kroków samodzielnie. Pamiętajcie, że bezpieczeństwo to podstawa!

W paczce pełnej oryginalnych organizerów znajdziecie:

  1. Zakładki, czy też przegródki do damskich szpilek, do których wykonania potrzebujecie jedynie starych segregatorów, patyczków po lodach i kleju. Dzięki sprytnym organizerom uporządkujecie posiadane buty, ale nie tylko. Zwolnione miejsce zapewni Wam komfort… kupowania nowych par! 😉
  2. Szufladę pod łóżko, która zajmie całą mroczną przestrzeń zamieszkałą wcześniej przez pająki i potwory. 😉 Dzięki tej formie organizera ukryjecie nawet większe przedmioty, które Wam się znudziły, a których nie macie jeszcze serca wyrzucić. To pierwszy projekt, do którego wykonania przyda się specjalistyczny sprzęt.
  3. Drobny i elegancki stojak na bransoletki wykonany z płyty meblowej, rolek po papierze kuchennym i zamszowego materiału w ulubionym kolorze. Jest to organizer nie tylko funkcjonalny, ale i atrakcyjny wizualnie – sam w sobie tworzy ozdobę pokoju.
  4. Wieszako-półki z drewnianych krzeseł. Jeśli nie macie gdzie trzymać niewykorzystywanych krzeseł, dzięki temu trickowi zorganizujecie dla nich miejsce na ścianie. W pomyśle tym szczególnie atrakcyjna jest łatwość przerobienia takiego krzesła na półkę. Wystarczy je rozłożyć, a na siedzeniu postawić książki, doniczki, pudełka czy inne ozdoby domowe.
  5. Przepiękny kolorowy wieszak na naszyjniki. To jeden z najprostszych do wykonania gadżetów zaprezentowanych w dzisiejszej paczce. Wymaga odrobiny szaleństwa i użycia wyobraźni. Na pewno znajdziecie w sobie pokłady obu! 🙂

I jak? Skusicie się na stworzenie niebanalnego organizera?

Będzie nam miło, jeśli udostępnicie wpis przyjaciołom.

Wideo inspiracje: przegródki do szpilek, szuflada pod łóżko, stojak na bransoletki i…
Oceń ten artykuł

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest