Wideo inspiracje: stary-nowy koci dywan, zestaw do gry w kręgle, usuwanie zabrudzeń z dywanu i…


Można nie mieć w domu telewizora czy pralki, klasycznego łóżka lub stołu. Nawet mebli można nie posiadać, stawiając na inne oryginalne rozwiązania lub utrzymując minimum niezbędnych strojów i gadżetów w walizkach albo pudłach. Jest jednak coś, czego nie mieć się po prostu nie da. Są to… podłogi! To właśnie im i ich ozdabianiu poświęciliśmy niniejsze wydanie paczki piątkowo-wiralowej.

Atrakcyjna podłoga to podłoga zadbana i ładnie udekorowana. Ozdobiona dywanem, zwracająca uwagę jakimś wyjątkowym gadżetem lub po prostu oryginalna w takim sensie, jaki nam się nawet nie śnił. W dzisiejszej paczce zdecydowaliśmy się zebrać pomysły różnego rodzaju i „z różnych bajek”. Tak oto znalazło się miejsce i na kwestie wykonania czegoś własnoręcznie, i na sposoby łatwego i sprytnego usuwania plam oraz zagnieceń.

W paczce znajdziecie:

  1. Stary-nowy koci dywan, czyli odnowioną wersję starego i nudnego dywanu. Do jego wykonania przyda się taśma, gąbka, pędzelek i farbki do tkanin. Szablon możecie kupić gotowy, ale lepiej dać zaszaleć wyobraźni. Modny kot lub sowa, nastrojowe motto, krótkie hasło – co tylko w duszy gra.
  2. Zestaw do gry w kręgle dla dorosłych i dzieci – niewielki i przenośny. By go stworzyć, potrzebne Wam będą deski, farba, panele podłogowe, kątowniki, klej oraz rzepy, ale także lekki sprzęt specjalistyczny jak szlifierka czy piła. Jeśli nie czujecie się na siłach, by wykonać go w pojedynkę, śmiało poproście o pomoc bardziej doświadczoną osobę, najlepiej właściciela domowej skrzynki z narzędziami. On będzie wiedział, co z czym się je.
  3. Garść porad dotyczących czyszczenia dywanów domowymi sposobami. Dowiecie się, jak pozbyć się wgnieceń, usunąć zaschnięty wosk lub zniwelować nieprzyjemny zapach zwierzęcego moczu.
  4. Mięciutką leżankę stworzoną z poduszek i koca, na której będziecie mogli zarówno usiąść i poczytać książkę, jak i poleżeć, słuchając relaksacyjnej muzyki. Mało tego! Skorzystacie z niej sami lub z bliskimi.
  5. Rzadko spotykaną, oryginalną matę łazienkową z… korków po winie, czyli przepiękną ozdobę dla miłośników czerwonych i białych trunków. Do jej wykonania przyda się część sprzętów wykorzystanych w trakcie montowania przenośnej domowej kręgielni. Drobna uwaga: wino radzimy pić po, w ramach świętowania sukcesu, a nie przed przystąpieniem do pracy. 😉

I jak? Skorzystacie z któregoś sposobu na oryginalną podłogę?

Będzie nam miło, jeśli udostępnicie ten wpis!

Wideo inspiracje: stary-nowy koci dywan, zestaw do gry w kręgle, usuwanie zabrudzeń z dywanu i…
5 (100%) 10 votes

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest