Wideo inspiracje: toaletka, drewniane serce i…coś jeszcze!


Zgadzamy się, że nie wszystkie poranki muszą (i nie są) idealne. Tymi szczególnie nielubianymi są deszczowe poniedziałki, prawda? Po weekendzie trudno się przecież zerwać z łóżka, zwłaszcza zimą, zwłaszcza, gdy słońce nie ma ochoty nas przywitać! Dziś, pokażemy Wam kilka patentów na udekorowanie domowej sypialni. Będzie uroczo, przyjemnie, odrobinę relaksująco i  z pewnością pięknie! Gotowi? Do dzieła!

W filmie, krok po kroku będziecie mogli zobaczyć, jak wykonać:

    1. Wiszące półki wykonane z szuflad – przemalowane na biało, do zamocowania przy ścianie! Można na nich położyć drobne akcesoria lub inne, domowe dekoracje. Sam zadecyduj tak, by było nie tylko ładnie, ale również wygodnie. Taka szafka jest bardzo urokliwa i nadzwyczaj oryginalna, a jej koszt wykonania? Znikomy!
    2. Rodzinny obraz na płótnie? Dla wszystkich tych, którzy poszukują ciekawej, ściennej dekoracji. Obraz z odbitymi dłońmi członków rodziny – naszego małego maluszka? Prawda, że uroczy pomysł?Ciekawy obraz i przede wszystkim pamiątka na lata.
    3. Toaletka na damskie drobiazgi! Jeden z niezbędnych elementów wyposażenia sypialni. Toaletka to mebel praktyczny, ładny, zwłaszcza, jeśli jego wykonaniu towarzyszy nietypowy pomysł. Sprawdź jak zrobić toaletkę przy użyciu podstawy od maszyny do szycia. Będzie nieco romantycznie, z pomysłem – może odnajdziesz taką maszynę gdzieś na strychu?
    4. Drewniane serce – niezwykła dekoracja, która przy użyciu lampek świątecznych może przeobrazić się w lampkę nocną. Spójrzcie tylko na ten oryginalny gadżet!
    5. Dekoracja okienna? – A jakże, tym razem w postaci małych kwiatków! Takie filcowe dekoracje tworzy się przyjemnie, a całe zadanie może być nawet relaksujące!

I jak, gotowi do działania? Czekamy na efekty!

Wideo inspiracje: toaletka, drewniane serce i…coś jeszcze!
5 (100%) 7 votes

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest