Wybierz plakat, a powiem Ci, kim jesteś! Oryginalne dekoracje ścienne


Czy posiadacie w swoim domu plakaty? Małe, duże, kolorowe, geometryczne, nowoczesne? Przyjrzyjcie im się uważnie. Czy charakterem odpowiadają Waszym zainteresowaniom? Czy grafika, którą przymocowaliście do ściany w sypialni, oddaje Wasz charakter? Lepiej uważajcie. Plakaty ścienne mogą powiedzieć o Was więcej niż tysiąc słów.

Rzućcie okiem na naszą galerię, a potem zastanówcie się, czy przypadkiem nie dobraliście do swojego wnętrza obrazu, który przekazuje na Wasz temat… zupełnie inną, błędną informację.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy obrazy tak różnorodne, jak charaktery i usposobienie ich właścicieli. Oczywiście potraktujcie poradnik z przymrużeniem oka i bawcie się dobrze. 😉

Poszukujący szczęścia lekkoduch

Czy pamiętacie czasy, w których przynajmniej dwie godziny dziennie poświęcaliście na poszukiwanie czterolistnej koniczyny? Ach, co za wspaniałe wspomnienia. Jeszcze piękniejsze jest to, że owe chwile naprawdę mogą powrócić! Wystarczy dobrać do wnętrz obraz, który prezentujemy poniżej. Gwarantujemy, że każdy poszukiwacz szczęścia spędzi na wpatrywaniu się w niego kilka godzin w tygodniu. A w rezultacie… no cóż, być może uda mu się odnaleźć prawdziwe szczęście. 😉

Wskazówka: Obrazy z motywem roślinnym warto przenieść do wnętrz, których ściany pokryte są białą farbą – intensywna zieleń je ożywi. Duży obraz można zamocować na ścianie, ale w nowoczesnych aranżacjach nie brakuje i takich, w których obrazy stawia się bezpośrednio na podłożu i pozostawia oparte o ścianę.

Motywy roślinne ładnie komponują się z naturalnym drewnem oraz bielą. Wystarczy, że w kuchni zamontowano drewniane blaty lub parkiet, a obraz wpasuje się idealnie.

Patchworkowa rodzinka

Czy to właśnie takich nie jest coraz więcej? Każda patchworkowa rodzinka powinna mieć swojego potworka – tak na przekór, żeby było śmieszniej i na totalnym luzie. Różowego stworka w postaci obrazu ściennego zamocujcie w korytarzu, żeby witał i żegnał domowników, pozostawiając ich zawsze w dobrym nastroju.

Obraz 20 x 20 cm Różowy potworek

Obraz 20 x 20 cm Różowy potworek

 

Obraz 20 x 20 cm Niebieski potworek

Obraz 20 x 20 cm Niebieski potworek

Fan kina Hitchcocka

Jeśli kiedykolwiek odwiedzicie kogoś i zobaczycie na jego ścianie ten obraz, wiedzcie, że prawdopodobnie nie jest mu obcy film „Ptaki”! A co za tym idzie, istnieje szansa, że uwielbia horrory. Obraz jest odrobinę przerażający, przez co bez dwóch zdań coś w sobie ma.

Ten to jest dandys!

Spójrzcie tylko na zaprezentowanego poniżej flaminga. Piękny osobnik! Osoba, która sprawi sobie takiego ptaka, „więżąc go” w swoim domowym gnieździe, jawi nam się jako współczesny dandys. Postać ubierająca się przesadnie elegancko, zachowująca szczególną etykietę, a w swoim zachowaniu nieco nonszalancka. Jak ów ptak, z nieposkromioną klasą potrafi także stać na jednej nodze, nawet w niesprzyjających warunkach. 😉

Takiego flaminga warto mieć w sypialni, szczególnie białej, z różowymi dodatkami. Obraz można postawić np. na toaletce obok kolorowych kosmetyków i lusterka. Dekoracja piękna i bardzo elegancka.

Kawaler z odzysku

Osoba ta w aranżacji domu stawia przede wszystkim na luz. W swoich czterech ścianach trzeba się przecież czuć najlepiej. Keep Calm and Drink Beer – hasło dobre na każdą pogodę… i niepogodę. 😉

Obrazek Drink Bear 20 x 26 cm

Obrazek Drink Bear 20 x 26 cm

Gdzie zamocować piwny obraz? Można go umieścić w kuchni przy wyspie, jak również przy barku.

Niespełniony artysta

Wierzy, że w każdym dziele można odnaleźć cząstkę prawdziwego artysty. Nawet jeśli obraz przedstawia tylko…kropki… to przecież nie oznacza, że całość nie może się odnosić do jakiejś większej metafory. W każdej kropce bowiem można odnaleźć kwadrat, czy jakoś tak. 😉

Niespełniony artysta będzie miał w swoim domu kilka trudnych do zaklasyfikowania plakatów. W jednym ważna będzie geometria, w innym głębia kolorów. Tutaj? Być może najbardziej przemawia harmonia i przewidywalność.

Kto wie, może dzięki tym plakatom połączy Was wspólne spojrzenie?

Słodko-kwaśny charakterek

Każdy wie, że cytryna potrafi być naprawdę cierpka i kwaśna, ale dodawana do napojów lub potraw nadaje im niezwykłego posmaku.

„Ktoś od cytryn” to postać dynamiczna, żyjąca w biegu. Do kuchni wpada codziennie chociażby po to, by szybko przyrządzić coś smacznego i zdrowego. Cytryna na ścianie, ale i na talerzu, doprawi: świeżo usmażoną rybkę, sałatę z warzywami oraz zimną wodę w gorące, wakacyjne dni.

Obraz Glasspik Fruits Yellow 20 x 20 cm

Obraz Glasspik Fruits Yellow 20 x 20 cm

Do jakich wnętrz pasuje ten obraz? Mocne, jaskrawe barwy będą się pięknie komponowały z meblami nowoczesnymi – białymi, szarymi. Żółty może także tworzyć subtelny kontrast z czerwienią czy zielenią.

Optymista i żartowniś

Jeśli ktokolwiek decyduje się na zawieszenie w swoim domu plakatu z żyrafą, w dodatku mielącą trawę w buzi, musi mieć pozytywną naturę! Zresztą ta wesoła żyrafa nie pozwoli pozostawać smutnym nawet największemu marudzie i pesymiście,

Gdzie można zamocować zabawną żyrafę? Wszędzie! W toalecie na drzwiach, w sypialni nad łóżkiem, w biurze tuż przy stercie teczek z dokumentami. Niechaj to wesołe zwierzę towarzyszy ci wszędzie, gdzie na co dzień potrzebujesz odrobiny „humorowego wspomagacza”.

W sercu góry noszę!

Prawdziwy wędrowiec góry nosi na co dzień, w sercu. Może również wspomóc wyobraźnię i rozniecić uczucia, zawieszając górski widok w salonie, przy wejściu do domu lub… gdziekolwiek indziej. „Góry to życie, życie to góry”, jak mawiał Colette Richard.

Jeśli górskie widoki i Wam sprawiają radość, nie wahajcie się przenieść ich podobizny do swojego codziennego krajobrazu. Tym sposobem na pewno nie zabraknie w Waszym domu powodów do błogiej refleksji.

Wilk morski

Jedni kochają góry, inni morze. Morski klimat wpływa bardzo dobrze na zdrowie, sprzyja także wakacyjnemu wypoczynkowi.

Obraz Molo 40 x 50 cm

Obraz Molo 40 x 50 cm

Sopockie molo to wspaniały punkt do wpatrywania się w rozległe morze. Macie ochotę podziwiać fale na co dzień? Sprawcie sobie obraz idealny dla wilka morskiego.

Mistrz patelni i jajecznicy

Jeśli odwiedzicie kiedyś znajomego, na którego ścianie w kuchni zobaczycie ten obraz, możecie spokojnie zostać na obiedzie. Pół żartem zawieszony obraz niekoniecznie, pół serio informuje, że w tym miejscu po prostu dobrze się zje! Właściciel mieszkania, prawdopodobnie kuchenny mistrz, zafunduje Wam dania, które wedle przelicznika z plakatu będą miały idealne proporcje.

Oryginalny charakter

Dlaczego nie lubimy poniedziałków? Tego pytania najlepiej nie zadawać nikomu, kto pracuje na etacie. Poniedziałki są, jakie są, z wielu powodów. Jednym z nich, z pewnością jest właśnie praca, do której po każdym weekendzie trudno wrócić. Nie na darmo to właśnie Blue Monday jest uznawany za jeden z najbardziej depresyjnych dni w roku.

 

Kto zatem wybierze do swojego domu ten obraz? Z jednej strony może on przypaść do gustu pesymistom, którzy wpatrując się w niego, pogrążą się w swoim nieposkromionym żalu. Z drugiej mogą to być przekorni wielbiciele nietypowych arcydzieł. Ci, którzy lubią iść pod prąd i mają gdzieś, co myślą i robią inni.

PS A tak poza tym z każdego poniedziałku można wyczarować naprawdę wspaniały dzień! 😉

Dla każdego

I wreszcie – na sam koniec – plakat, który przyda się absolutnie każdemu. Dzięki niemu być może zdobędzie się pełnię sił, by czerpać z życia wszystko, co najlepsze. Tego właśnie wszystkim życzymy! 🙂

Wybierz plakat, a powiem Ci, kim jesteś! Oryginalne dekoracje ścienne
5 (100%) 4 votes

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest