Zestawienie akcesoriów do salonu, które musisz mieć!


Salon to pomieszczenie reprezentacyjne Waszego domu, nawet jeśli mieszkacie w kawalerce i łączy się z sypialnią. 😉 Warto zadbać o to, by został urządzony estetycznie i z pomysłem.

Niniejsze zestawienie zawiera ułamek z najciekawszych akcesoriów do domu i salonu, jakie udało nam się znaleźć. Pamiętajcie jednak, że to tylko pierwsza część długiej serii, która będzie się ukazywać w serwisie w najbliższym czasie. Śledźcie nas i nie przegapcie żadnej!

Stuk-puk w drewno

Produkt dostępny w sklepie designforhome.pl

Lubimy akcesoria użyteczne, ale doceniamy również te po prostu piękne. Niniejszymi ptakami z drewna ozdobicie swój salon, bez względu na styl, w jakim został urządzony. Pasują zarówno do wnętrz minimalistycznych, gdzie staną na tle pustej ściany, jak i „domowego chaosu”, znajdując miejsce tuż obok porcelanowych kotków i kolekcji miniaturowych samochodów.

Puk-stuk, która godzina?

Produkt dostępny w sklepie galerialimonka.pl

Natury nigdy zbyt wiele. Jeśli spodobały Wam się ptaki zaprezentowane w ramach pierwszej propozycji aranżacyjnej, być może Waszą uwagę zwróci również ten gadżet. Jest to zegar z kukułką w nowoczesnej postaci, gdzie zwierzę pozostaje nieruchome, a tarcza zegara… w zasadzie nie istnieje.

Siała baba mak…

Produkt dostępny w Castoramie

 

…i tapetować wiedziała jak! 😉 W ostatnim czasie wnętrzarski światek przechodzi prawdziwy tapetowy renesans. Skończyło się utyskiwanie na ich nieopłacalność i staroświeckość. Wśród wszystkich wzorów, które przejrzeliśmy, by stworzyć niniejsze zestawienie, do gustu przypadła nam zwłaszcza biel udekorowana makami. Idealna kompozycja na wiosnę i nadchodzące lato!

Podaj pilota, kochanie!

Produkt dostępny w sklepie galerialimonka.pl

 

Zaprezentowany tu pojemnik wymyślił człowiek – prawdziwy geniusz – któremu z pewnością nie raz zaginął w domu pilot. By uniknąć kolejnych niemiłych sytuacji, kiedy to włącza się głośna reklama, a on nie może ściszyć dźwięku, opracował… miskę na piloty. Sądzimy, że powinna znaleźć się w salonie każdego miłośnika telewizji.

Alternatywna półka

Produkt dostępny w sklepie designforhome.pl

Jeśli macie dość zwykłych mebli i tradycyjnych rozwiązań wnętrzarskich, po tę dekorację sięgnąć po prostu musicie. Jest alternatywą dla oklepanej drewnianej półki. Powiesicie na niej zdjęcia, pocztówki, notatki, a nawet otwarte, ale niedoczytane komiksy i gazety. Prawda, że sprytne?

Liczą się detale

Produkt dostępny w Castoramie

Jak odświeżyć stare meble i podarować im drugie życie? Detalami. Okleina bywa ciekawa, ale z jej zakładaniem trzeba się trochę pomęczyć, naklejki z kolei zostawiają ślady. Najmniej inwazyjną i łatwą do odwrócenia zmianą jest zainstalowanie nowych uchwytów bądź gałek. Obecnie sklepy oferują ich naprawdę dużo – wystarczy przejrzeć katalog!

Róże czerwone – raz cięte, raz sadzone

Produkt dostępny w sklepie galerialimonka.pl

Na kwiaty każda pora roku jest dobra. Jeśli hodujecie je w we własnym ogródku, aż żal nie ściąć kilku sztuk i nie przenieść do salonu. By jednak nie zostały potraktowane „jakkolwiek” i bez uczucia, należy znaleźć dla nich odpowiedni wazon. Dokładnie taki, jak zaprezentowany powyżej – elegancki, stonowany i schludny.

3… 2… 1… AKCJA!

Produkt dostępny w sklepie mr-gadzet.pl

 

Czas na gadżet dla miłośników kina. Jeśli chcecie poczuć się jak w hollywoodzkim filmie, nie może zabraknąć go na ścianie Waszego salonu. Filmowy klaps zaskoczy i olśni zarówno domowników, jak i gości. A nuż ktoś odkryje w sobie wielką gwiazdę! 😉

Pamiętajcie o ogrodach

Produkt dostępny w sklepie designforhome.pl

Posiadanie ogrodu to świetna sprawa, niestety nie każdy może sobie nie niego pozwolić. W takiej sytuacji z pomocą przybywa zestaw oryginalnych wazonów strojących miny, na widok których trudno zachować powagę. Paradoksalnie każdy z nich jest tak ładny, że nie wiadomo, czy lepiej podarować ukochanej osobie kwiaty, czy może jednak wazon. 😉

Po protu bądź…!

Produkt dostępny w Castoramie

 

Wszyscy lubią złote myśli i cytaty. W tym wydaniu zostały one pomyślane jako ozdoba ścienna, którą można zawiesić w wybranym pomieszczeniu. My proponujemy właśnie salon, ponieważ tylko w nim pozytywną energię możecie czerpać z niej nie tylko Wy, ale i Wasi goście. Warto sprawiać radość innym.

Piękno tkwi w prostocie

Produkt dostępny w sklepie galerialimonka.pl

 

Niniejszy stołek naprawdę nas oczarował. W dobie przepychu i kiczu zalewającego rynek, sprawia wrażenie czystego jak łza i sięgającego do tradycji. Jest idealny w swej prostocie, atrakcyjny wizualnie i kusząco geometryczny. Jeśli lubicie minimalizm oraz subtelne wnętrza, nie może go u Was zabraknąć.

Miłość bez granic, ale w ramie

Produkt dostępny w sklepie mr-gadzet.pl

Ta dekoracja zachwyci osoby, które kochacie i z myślą o których ją kupujecie. Sporych rozmiarów rama składa się z mniejszych ramek, a każda aż prosi się o zdjęcie z wyjątkowej chwili. Chyba nie odmówicie? 😉

Come On Baby, Light My Fire!

Produkt dostępny w sklepie designforhome.pl

Na końcu zestawienia musiało pojawić się coś, co podgrzeje atmosferę w Waszym salonie i wprowadzi do niego blask. I to dosłownie! Czarny geometryczny świecznik urzekł nas prostotą i elegancją, ale także uniwersalnością. Już kombinujemy, gdzie go postawić. 🙂

Jeśli spodobało Wam się niniejsze zestawienie akcesoriów do salonu, koniecznie udostępnijcie je znajomym!

Zestawienie akcesoriów do salonu, które musisz mieć!
5 (100%) 6 votes

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest