SPOŁECZNOŚĆ


BARBÓRKA DESIGN to marka, która powstała z fascynacji prostym kształtem, ciekawą formą, naturalnym materiałem i niebanalnymi rozwiązaniami. Stworzona przez Barbarę Turską-Knyziak – graficzkę i ilustratorkę, pasjonatkę projektowania zrównoważonego, miłośniczkę natury
i wegankę. Specjalizuje się w oryginalnych, unikatowych i nowoczesnych abażurach z recyklingowanego papieru.

Nowoczesna wycinanka artystyczna, projektowana i wycinana ręcznie przez JOaNĘ BIENIASZ. Projekty wycinanek wykonywane są w oparciu o założony, dowolny temat – wzornictwo, abstrakcja, portret, idea. Wymiary i kolorystyka dowolne.

Pracownia projektowa MLECZKO ARCHITEKTURA zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem architektonicznym, zarówno w zakresie projektów budowlanych, jak i projektów wnętrz.

Kolejna akcja Domifikacji na Instagramie zakończona sukcesem. Zdjęcia Waszych aranżacji wnętrzarskich oraz dekoracji marynistycznych oczarowały nas bez reszty. W wielkim finale prezentujemy część z nich – te najlepsze, najciekawsze, najbardziej inspirujące i najpełniej oddające nadmorski klimat.

Wygodnie kompleksowo aranżacja wnętrz z projektem i wykonaniem pod klucz. Pełna logistyka i wykonanie remontu czy wykończenia.

Pracownia przeStworze prowadzona przez dyplomowanego architekta – Magdalenę Trólkę – zajmuje się kompleksową aranżacją wnętrz mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej. W swoich projektach skupiam się na indywidualnym podejściu do każdego tematu, tak aby wnętrze było nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim przyjazne dla odbiorcy i w stu procentach odpowiadało na jego potrzeby.

KDI Project to zespół dyplomowanych profesjonalistów w swojej dziedzinie – architekturze krajobrazu. Zajmujemy się projektowaniem i kompleksowym wykonawstwem małych i dużych ogrodów oraz terenów zieleni.

Zbliżamy się do połowy lipca. Część z Was już od dawna relaksuje się na zasłużonych wakacjach, część dopiero przymierza się do wyjazdu, część zaś nie może lub nie chce pozwolić sobie na urlop, bo ma na głowie ważniejsze sprawy. Dla każdej z tych grup mamy dobrą wiadomość – właśnie rusza nasza najnowsza instagramowa akcja „Domifikacje na wakacje”, w której zakosztujecie morza bez względu na to, gdzie się aktualnie znajdujecie.

Naszym założeniem jest tworzenie przestrzeni funkcjonalnej, wygodnej, przyjaznej pacjentom i personelowi. Zależy nam na wprowadzaniu innowacji, nowych technologii, które będą ułatwiały pracę. Zawsze myślimy o osobach funkcjonujących w inny sposób, tj. niepełnosprawnych czy rodzicach i dzieciach, dla których prozaiczne czynności mogą być przeszkodą.

BOKA Pracownia Wnętrz to autorskie biuro projektowe stworzone przez Magdalenę Zuzek, absolwentkę Wydziału Architektury na Politechnice Krakowskiej i Politechniki w Mediolanie. W bogatej ofercie Pracowni, która zaspokoi nawet najbardziej wymagających i zabieganych klientów, znaleźć można między innymi projektowanie on-line, czy też realizacje wnętrz „pod klucz”.

Z pasją i pełnym zaangażowaniem projektujemy wnętrza mieszkalne i użyteczności publicznej. Naszą pasją jest też design – tworzymy projekty mebli i przedmiotów codziennego użytku.

Jakie powinno być mieszkanie idealne? Przytulne, słoneczne, nietypowe – nie tylko na co dzień, ale również na okoliczność weekendowych wakacji. Wnętrze, które chcemy pokazać w tym artykule powstało dzięki współpracy architekta oraz właścicieli mieszkania, fanów włoskiej awangardy. Na 60 metrach kwadratowych doszukamy się inspiracji zaczerpniętych ze słonecznej Sycylii, elementy kiczu oraz kontrolowanej awangardy. A na koniec przeniesiemy się w krainę ekskluzywności wydobytej z nietuzinkowych ikon oraz grafik.

Czas na drugą część wielkiego finału instagramowej akcji Green Chillin’, która trwała przez dwa środkowe tygodnie czerwca. Jeśli Wasze zdjęcia nie znalazły się we wczorajszym zestawieniu, trzymamy kciuki za to, byście trafili na nie w dzisiejszym. <3

Instagramowa akcja Green Chillin’ dobiegła końca. Z kilkuset opublikowanych przez Was zdjęć wyłoniliśmy najlepsze, które pojawiły się w wielkim finale. Ale, ale! Było ich tak dużo, że wpis zdecydowaliśmy się podzielić na dwie części. Jeśli Waszego zdjęcia nie ma w dzisiejszej galerii, koniecznie zajrzyjcie do nas jutro. 🙂

Pin It on Pinterest