Barbórka Design


BARBÓRKA DESIGN to marka, która powstała z fascynacji prostym kształtem, ciekawą formą, naturalnym materiałem i niebanalnymi rozwiązaniami. Stworzona przez Barbarę Turską-Knyziak – graficzkę i ilustratorkę, pasjonatkę projektowania zrównoważonego, miłośniczkę natury
i wegankę. Specjalizuje się w oryginalnych, unikatowych i nowoczesnych abażurach z recyklingowanego papieru.

FILOZOFIA MARKI opiera się na projektowaniu i ręcznym wytwarzaniu pięknych i użytecznych przedmiotów w zgodzie z naturą. Wszystkie produkty wykonane są z naturalnych materiałów, które ulegają recyklingowi. Tworzywo, jakim jest papier z czasopism, to doskonałe połączenie szlachetności, którą posiada w sobie dobrej jakości papier, z myśleniem o przyszłości, ponieważ papier ten wykorzystany zostaje powtórnie.

Nasze LAMPY cechuje prosta, niebanalna forma, oszczędna i przemyślana oraz kolorystyka naturalnie podkreślająca tworzywo, z którego są wykonane. To abażury, które zachwycają kształtem, lekkością i oryginalnością, a przy tym są trwałe i praktyczne.


Kontakt
E-mail:
info@barborkadesign.com
Telefon:
+48 601 319 186

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest