Scandi Poster


Scandi Poster powstało z miłości i pasji do minimalistycznego skandynawskiego stylu. Uwielbiamy nowoczesny design oraz prostotę. A największego bzika mamy na punkcie plakatów na ściany!

W naszym sklepie online oferujemy Państwu najwyższej jakości oryginalne plakaty na ściany w stylu skandynawskim i minimalistycznym. Oprawione  w ramy bądź antyramy plakaty nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter i nowoczesny styl.

Plakat typograficzny z napisem i motywacyjnym przesłaniem to perfekcyjny dodatek każdego mieszkania urządzonego w stylu nowoczesnym. Plakat to również doskonały prezent w połączeniu z ramą dla bliskiej nam osoby.

Spośród bogatej gamy wzorów oferujemy również plakaty dla dzieci w wyrazistych bądź pastelowych kolorach. Kolorowe plakaty doskonale dekorują dziecięce i młodzieżowe pokoje.

Plakaty drukujemy na wysokiej jakości matowym papierze satynowym o gramaturze 160-180 g.

Scandi Poster jest otwarte na realizację indywidualnych zamówień plakatów. Zarówno w kwestii formatu, jak i wzoru plakatów. Wzory plakatów na ścianę tworzymy na bieżąco. Jeżeli masz własny pomysł i wizję na swój niepowtarzalny plakat, napisz do nas. Plakat z napisem, plakat motywacyjny czy plakat dla dzieci – stworzymy każdy!


Kontakt
E-mail:
info@scandiposter.pl


Publikacje powstałe w ramach współpracy:

Wybierz plakat, a powiem Ci, kim jesteś! Oryginalne dekoracje ścienne!

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Pin It on Pinterest