Finał marynistycznej akcji #domifikacje_na_wakacje – część pierwsza


Kolejna akcja Domifikacji na Instagramie zakończona sukcesem. Zdjęcia Waszych aranżacji wnętrzarskich oraz dekoracji marynistycznych oczarowały nas bez reszty. W wielkim finale prezentujemy część z nich – te najlepsze, najciekawsze, najbardziej inspirujące i najpełniej oddające nadmorski klimat.

Ponieważ pięknych fotek opatrzonych hasztagiem #domifikacje_na_wakacje było naprawdę wiele, bo ponad 170, wpis z wyróżnionymi podzieliliśmy na dwie części.

Jeśli nie znaleźliście w tym wpisie swoich fotek, zapraszamy wkrótce na część drugą!

Nie trzeba aranżować całego mieszkania, kupować nowych mebli i przemalowywać ścian, by wprowadzić do domu nadmorski klimat. Wystarczy jeden element, drobiazg, akcent zaledwie, by tchnąć we wnętrza powiew wakacji.

Im więcej marynistycznych drobiazgów, tym lepiej. Razem stworzą „nadmorski ołtarzyk”, na którym złożymy nasze przeszłe, obecne i przyszłe urlopy. 😉

Kamień #biel #zieleń #niebieskie #butelki#skrzynka #korzenie #lina #zieleń #koralowiec#domifikacje_na_wakacje

A post shared by sweethome (@annna_slotkaa) on

Mówisz – masz. Oto ołtarzyk, z którego wakacyjny klimat aż promieniuje. Czujecie morską bryzę? My dajemy słowo, że tak!

Pod konkursowym hasztagiem #domifikacje_na_wakacje ukazało się tyle zdjęć powyższej autorki, że aż nie mogliśmy się zdecydować, które wybrać. Ostatecznie wygrała aranżacja biała, spokojna, plażowo-morska.

Nie wzięliście udziału w zabawie, bo nadmorskie dodatki – kotwice, muszelki, latarnie morskie i sznurki żeglarskie – nie są w Waszym guście? Autorka niniejszej inspiracji udowodniła, że nie trzeba wypełniać domu szpargałami, których się nie lubi. Wystarczy sprytnie zagrać kolorem, by w miejski pokój tchnąć nadmorskiego ducha.

Wianek morski #wianki #morski #żaglówki #jacht #muszelki #muszle #ozdoba #diy #summer #bukieciarstwo #flower

A post shared by DecoFamily (@decofamily.fb) on

Nie ma piękniejszych dekoracji od tych wykonanych własnoręcznie. Jeszcze lepiej, jeśli robi się je z myślą o szczególnej osobie. Może takiej, z którą chciałoby się… wyjechać nad morze? 😉

W akcji brać udział mogą nie tylko dorośli, ale również dzieci. W końcu idzie tu przede wszystkim o dobrą zabawę! Dziecięcy pokój przystroicie między innymi oryginalnymi zabawkami typu DIY.

W dzień piękny stroik, wieczorem romantyczna świeczka. W tle delikatne dodatki marynistyczne, które kojarzą się w najlepszymi wakacjami w życiu. Trudno się nie rozmarzyć. <3

Wieczorową porą też sobie siedzimy w klimacie morskim z kotem na pokladzie ???? do finalu regat zostalo kilka dni, to famtastyczne zegarskie wydarzenie o randze międzynarodowej, można zwiedzać przepiękne zaglowce , poznać odrobinę zeglarski swiat jezeli mieszkacie w poblizu i macie taką możliwość to warto odwiedzić Szczecin, ktory do tej imprezy jest zawsze swietnie przygotowany, no ale wiadomo są tlumy mieszkańców i turystów , miłego wieczoru⛵????#homedesing #homesweethome #marinedecor #inspiracje #dekoracje #interior #domifikacje_na_wakacje #decoration #kot #kitty #cat #meow #cats #homestyle #decorhome #homesweethome #catstagram #houselove #dreamhome #insrainsta #homedesign #livingroom #mycat #decor #kubek #mug #poduszki #babeczki #instacat

A post shared by W pogodnym domku (@ewela5) on

W tym zdjęciu urzekł nas fakt, ile marynistycznych dodatków można umieścić na małej przestrzeni, a jednocześnie nie sprawić, że wnętrze będzie pełne przepychu lub kiczowate. Nadmorskie dodatki udało się tu zaprezentować ze smakiem, rozwagą i umiarem. Wielkie brawa!

E tam kupione w sklepie marynistyczne poduchy, spójrzcie tylko na ptaka-marynarza i niesamowity łańcuch z rozświetlonymi muszlami! Pierwszy raz widzimy coś takiego. Morska rewelacja. 🙂

Zaprezentowany na zdjęciu kącik… po prostu wow! 100% morza. Chyba nie trzeba niczego dodawać. 😉

Na koniec części pierwszej finału serwujemy ozdobę bazującą na surowym drewnie – kawałku pnia. Do tego patyk i trochę szmatek, ale przede wszystkim ogrom fantazji i kreatywności. Super, super, super!

Finał marynistycznej akcji #domifikacje_na_wakacje – część pierwsza
5 (100%) 17 votes

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

2 komentarze

  1. Dziękuję bardzo za wyrażenie. Niezmiernie rzadko ktoś mnie zauważa, a tu proszę…Bardzo mi miło i bardzo się cieszę. Pozdrawiam:)

    Odpowiedz
    • Serdecznie dziękujemy udział w akcji i zapraszamy do publikowania zdjęć z odpowiednim # podczas kolejnych! <3

      Odpowiedz

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest