Przeżyj morską przygodę we własnym domu z nową akcją Domifikacje na wakacje!


Zbliżamy się do połowy lipca. Część z Was już od dawna relaksuje się na zasłużonych wakacjach, część dopiero przymierza się do wyjazdu, część zaś nie może lub nie chce pozwolić sobie na urlop, bo ma na głowie ważniejsze sprawy. Dla każdej z tych grup mamy dobrą wiadomość – właśnie rusza nasza najnowsza instagramowa akcja „Domifikacje na wakacje”, w której zakosztujecie morza bez względu na to, gdzie się aktualnie znajdujecie.

Urlop spędzać można w dowolnym miejscu – od domu, przez jeziora, stepy, góry i morza, aż po mroźną Północ i puste arktyczne przestrzenie. My w wyniku konieczności zawężenia tematyki akcji skupiliśmy się na dwóch lokalizacjach: morzu oraz… oczywiście domu, bez którego nie byłoby naszego serwisu.

Na czym polega akcja „Domifikacje na wakacje”?

Akcja „Domifikacje na wakacje” polega na zaaranżowaniu domu lub wybranego pokoju w klimatach marynistycznych, a więc morskich. Można udekorować meble muszelkami, można zawiesić na ścianach obrazy z konikami morskimi lub statkami, a może zaszaleć i wysypać na środku paneli w salonie przywieziony z plaży piasek. ???? Panuje absolutna dowolność kompozycyjna. Jedynym warunkiem jest nawiązanie aranżacją do morza.

Przygotowane w ten sposób wnętrze należy sfotografować, a fotkę wrzucić na Instagrama,  opatrując ją hasztagiem:

#domifikacje_na_wakacje

Najlepsze, najciekawsze i najbardziej oryginalne zdjęcia jak zwykle zostaną wyróżnione w wielkim finale i zaprezentowane w naszym serwisie wraz z krótkim komentarzem.

Na zgłoszenia czekamy od dziś (10.07) do niedzieli 30.07, godziny 23:59.

Aby nie przegapić inspirujących grafik oraz porad dotyczących aranżacji marynistycznych śledź nas na Facebooku oraz Instagramie.

A teraz udanej zabawy!
Ahoj!

Przeżyj morską przygodę we własnym domu z nową akcją Domifikacje na wakacje!
5 (100%) 21 votes

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest