Świętuj wiosnę z akcją Green Chillin’! #domifikacje_green_chillin


Kochacie wiosnę i przesiadywanie na słońcu w towarzystwie gorącej czarnej kawy, mrożonej herbaty, szeleszczącej książki lub dźwięków ulubionej płyty? A może wolicie aktywnie spędzać czas, uprawiając sport, grając w gry lub bawiąc się z rodziną? Mało tego… posiadacie balkon, taras bądź ogród i nie wyobrażacie sobie bez niego życia? Koniecznie włączcie się do naszej nowej instagramowej akcji Green Chillin’!

Green Chillin’ to projekt, który ma zmotywować ludzi do wyjścia na zewnątrz i zaopiekowania się swoim balkonem, tarasem lub ogrodem. Są to miejsca, w których urządza się idealną strefę relaksu na czas wiosny, lata i wczesnej jesieni. Jeśli uważacie podobnie – a mamy nadzieję, że tak – powinniście pomóc szerzyć miłość do przebywania na świeżym powietrzu wśród pozostałych, opornych lub niezdecydowanych jeszcze ludzi.

Jak wziąć udział w akcji Green Chillin’?

  1. Waszym zadaniem jest (1) przygotowanie i sfotografowanie lub (2) sfotografowanie już posiadanej zielonej strefy relaksu. Na zdjęciu może wystąpić zarówno balkon w bloku i taras we współdzielonym bliźniaczym domku jednorodzinnym, jak i ogród za domem wolnostojącym lub ogródek działkowy oddalony od zgiełku miasta. Wybór jest Waszą inwencją, tak samo jak aranżacja. Jeśli lubicie leniuchowanie, pokażcie to. A może wolicie aktywny wypoczynek i tak też urządzacie miejsca do relaksu? Chętnie je podpatrzymy.
  2. Kolejny krok to wrzucenie zdjęcia na Instagram i oznaczenie go hasztagiem akcji Green Chillin’:

#domifikacje_green_chillin

Akcja startuje dziś (12.06) i potrwa pełne dwa tygodnie, aż do niedzieli 25.06, do godziny 23:59.

W poniedziałek po zakończeniu akcji (26.06) wybierzemy najciekawsze, najbardziej poruszające i oryginalne zdjęcia, a następnie opublikujemy je w wielkim finale. Dodatkowo na Instagramie zdjęcie podsumowujące zostanie podlinkowane nazwami kont autorów.

Miłej, relaksującej i zielonej zabawy!

***

Pomóż nam trafić do większej liczby osób i udostępnij ten wpis!

Świętuj wiosnę z akcją Green Chillin’! #domifikacje_green_chillin
5 (100%) 11 votes

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest