Wielki finał akcji Green Chillin’ – część pierwsza


Instagramowa akcja Green Chillin’ dobiegła końca. Z kilkuset opublikowanych przez Was zdjęć wyłoniliśmy najlepsze, które pojawiły się w wielkim finale. Ale, ale! Było ich tak dużo, że wpis zdecydowaliśmy się podzielić na dwie części. Jeśli Waszego zdjęcia nie ma w dzisiejszej galerii, koniecznie zajrzyjcie do nas jutro. 🙂

Przypominamy, że akcja polegała na zaaranżowaniu swojej strefy zielonego relaksu. Można było przyozdobić balkon, wystylizować taras lub dopieścić ogród. Następnie należało wrzucić zdjęcia na Instagram z hasztagiem #domifikacje_green_chillin. Wszystkie opublikowane fotki możecie zobaczyć właśnie tam.

A teraz przejdźmy do najprzyjemniejszego. 🙂

Zdecydowaliśmy się wyróżnić to zdjęcie, ponieważ ukazana na nim aranżacja balkonu jest prosta, a jednocześnie atrakcyjna (wizualnie i relaksacyjnie! 😉 ). Udowadnia, że aby stworzyć coś pięknego, wystarczą chęci.

To zdjęcie z kolei zauroczyło nas mnogością kolorów okraszonych pięknym polskim słońcem. Nie mniej cudowna jest równiutka trawa, na której można grillować, piknikować i opalać się. Kawał dobrej roboty przy pielęgnacji!

Jest pięknie ???????????????????????????????? #taras#kwiaty#pelargonie#domifikacje_green_chillin

A post shared by Marian Na (@aneta.polakow) on

Jak odpoczywać, to w pięknej kolorystyce i wśród uroczych dekoracji. Autorka powyższego zdjęcia wie o tym doskonale. 🙂

Kolejne zdjęcie, które urzekło nas prostotą i urokliwością. Na tak przygotowanym zestawie wypoczynkowym można rankiem popijać kawkę, wieczorem zaś winko. Z chęcią byśmy się przysiedli! 😉

Tu widzimy piękną kwiecistą bramę, magiczne wejście do zielonej strefy relaksu. Aż chce się wejść!

Pogoda dopisuje więc odpoczywamy dalej… #relax #sunny #garden #odpoczyne #ogrodek #dzialkka #domifikacje_green_chillin

A post shared by asia rutkowska (@asiarutkowskaa) on

Kolaż z fotek zielonej strefy relaksu? To nam się szczególnie podoba!

home! #weekend #ogrod #relax #pieknie #beautifull #instagarden #instagardenlovers #domifikacje_green_chillin

A post shared by Asia Smelik (@asia.smelik) on

Zdarzały się strefy zielonego relaksu, zdarzały się i kąciki. To zaś jest prawdziwe pole zielonego odpoczynku. Każdego dnia można kłaść koc w innym miejscu, by wrażenia były nieco inne.

Posiłki na świeżym powietrzu, na dodatek z widokiem na piękną, kolorową i letnią przyrodę. Mmm, to Domifikacje lubią najbardziej!

I wreszcie jakaś postać ludzka! 😉 Pozdrawiamy panią ze zdjęcia i życzymy miłej lektury w sferze zielonego relaksu.

Klimat tego zdjęcia jest cudowny. Strefa relaksu wygląda na łatwą do zaaranżowania, choć wymagającą wyobraźni. Śmiało możecie się nią zainspirować, by stworzyć własną wersję.

Basen w ogrodzie? Tego jeszcze nie mieliśmy! Dodatkowe punkty za oryginalność. 🙂

Jedne z naszych ulubionych kwiatów, piękna drewniana chatka i mnóstwo zieleni. Coś nam się wydaje, że całe to gospodarstwo domowe jest strefą zielonego relaksu. 😉

Trochę nadmorskich klimatów w samym środku upalnego miasta. Od razu przypomniało nam się, jak dawno nie byliśmy na wakacjach i że czas wyruszyć na północ Polski, ku chłodnej słonej wodzie. 😉

Eleganckie i pachnące kwiaty, nastrojowe świeczki, świeże powietrze i obecność najbliższych. Taaak, taki relaks z pewnością nam się marzy.

Domek #domifikacje_green_chillin

A post shared by Halina Pokładnik (@halpok1) on

Bardzo prosto – działka, domek, zieleń i cisza przeplatana muzyką płynącą z natury. Jak wiadomo, siła tkwi właśnie w prostocie.

Nie mogliśmy się oprzeć temu zdjęciu. Z pozostałych wiemy, że w zielonej strefie autorki jest sporo roślin. Tu jednak uchwyciła coś jeszcze – sposób, w jaki spędza wolny czas. A sposób ów jest bardzo, ale to bardzo słodki i apetyczny! 😉

Słońce, rośliny, dekoracyjne kamyczki i… my. A nie, nas jeszcze tam nie ma. Czujemy jednak, że powinniśmy. 😉

Nic dodać, nic ująć. To jest idealna strefa zielonego relaksu.

Stolik z krzesłem, czyli subtelny akcent świadczący o pobycie człowieka w tym magicznym zakątku. Reszta zdaje się żyć własnym życiem, opowiadać piękną baśń o naturze świata.

Moje dzieciaki wczoraj #domifikacje_green_chillin

A post shared by Ver Des (@inp_verdes) on

To zdjęcie zasłużyło na wyróżnienie od całej ekipy Domifikacji, ale szczególnie od jednej redaktorki, którą rozpromieniło na kilka godzin. Pozdrawiamy bohatera!

Mnóstwo kolorów, przyroda w pełnej krasie i obowiązkowy napój na rozpoczęcie każdego dnia – kawa. Mamy tu komplet idealny.

#domifikacje_green_chillin#jak #pada #też #jest #rada #chillout#w #domu #najlepiej???? ???? ????

A post shared by Jagoda (@jaadwiniaa) on

Stara surowa cegła w tle i trochę nowoczesności tuż przed nią. Kompozycja urzekająca i zachęcająca do skorzystania z chwilki błogiego relaksu. Po drugiej stronie wyobrażamy sobie wielki kwiecisty ogród.

Czy jest coś piękniejszego od wypoczynku w takim miejscu? Szczerze wątpimy. Do tego niebo wygląda jak malowane, ach!

Wielka wygodna kanapa dla całej rodziny lub paczki przyjaciół. Wypoczywasz, z kim chcesz. 🙂

Ogród i taras zagospodarowujemy teren wokół domu #garden#ogród#zieleń#kwiaty#taras#wędzarnia#domifikacje_green_chillin

A post shared by Joolanta Placzkowska (@joolaanta1p12) on

Jest i miejsce do siedzenia, i do grillowania. Na kolejnych zdjęciach zaś ukazane zostały pozostałe elementy ogrodu. Całość sprawia wrażenie… bajeczne, po prostu. 🙂

Jak wypoczywać, to tylko w doborowym towarzystwie i z ulubionymi sezonowymi owocami pod ręką. Dobry wybór!

Na koniec pierwszej części prezentacja domku i sadzonek wykonanych przez dwie zdolne ogrodniczki. Coś czujemy, że za paręnaście lat będziemy czuć się zaszczyceni, mogąc przeprowadzić z nimi wywiad. 🙂

Lubisz nasze akcje na Instagramie?
Śledź nas!

Spodobał Ci się wpis?
Udostępnij go!

I pamiętaj: jeśli Twoje zdjęcie nie pojawiło się w zestawieniu, zajrzyj jutro.

Wielki finał akcji Green Chillin’ – część pierwsza
Oceń ten artykuł

Podobne wpisy, które mogą Cię zainspirować

2 komentarze

  1. Bardzo dziękuję za niespodziankę -wyróżnienie w Waszym konkursie. Bohater a mój gość pozdrowionka zgodnie z Waszą sugestią . Chcialabym jednak dodac ze moj balkon wygląda lepiej w rzeczywistości . Wszystko kwitnie w każdym zakamarku. Zapraszam na zdjęcia.

    Odpowiedz
    • Dziękujemy za udział w zabawie i piękne zdjęcia. 🙂

      Odpowiedz

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Content Solutions Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 5A (zwana dalej Content Solutions). Dane osobowe będą przetwarzane w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na warunkach opisanych w regulaminie (nawiązania, ukształtowania treści, zmiany lub rozwiązania stosunku prawnego w ramach usług świadczonych w ramach serwisu) i w celach marketingowych Content Solutions (w przypadkach, gdy przepisy prawa dopuszczają przetwarzanie danych w tych celach bez zgody osoby, której dane dotyczą). W razie zaistnienia takiej konieczności dane mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści dotyczących go danych oraz ich poprawiania. Ponadto - w przypadkach wymienionych w art. 23 ust. 1 pkt 4 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych – użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Pin It on Pinterest